399 TL’ye Blackberry 9.90’a internet ve mesaj

Vodafone Türkiye, gençler için faturasız hatlara özel BlackBerry Kampanyası başlattı. Türkiye’deki öğrenciler ve gençler başta olmak üzere faturasız hat kullanan tüm müşteriler Vodafone Faturasız BlackBerry Kampanyası’ndan faydalanabiliyor.

Gençlerin cebine uygun BlackBerry İnternet Servisi’ni de içeren Vodafone Faturasız BlackBerry Kampanyası, Türkiye’deki müşterilerin dünyada popüler uygulamalardan biri olan BlackBerry Messenger ile sınırsız mesajlaşmanın keyfini yaşamasını ve BlackBerry App World’de pek çok mobil uygulamaya erişmesini sağlayacak. Faturasız hatlı aboneler ayrıca ayda sadece 9,90 TL’ye BBM üzerinden sınırsız mesajlaşmaya ek olarak e-posta, sosyal paylaşım siteleri ve mobil internete de özgürce erişebilecekler. Vodafone kampanyası ile gençler BlackBerry Curve 8520 akıllı telefona sadece 399 TL’ye sahip olabiliyorlar.

NOT: Basın bültenine not düşmek adına… Bir Blackberry almışsanız ve bir internet bağlantınız varsa zaten üstündeki mesajlaşma sistemi ve mailleri çekmek size paralı olarak sunulmaz