Biri ilk defa gençlere ne istediğini soruyor

Türkiye’nin en önemli gençlik kulüplerinden gnçtrkcll, yeni sitesi bumubumu.com üzerinden gençlere tercih ettikleri kampanya ve avantajları soruyor. GençTurkcell’liler kullandıkları oylarla ilk etapta hangi avantaj ve fırsatlardan yararlanacaklarını seçecekler. gnçtrkcll’in “bu mu bu mu?” soruları, hayatın her alanına dokunan yeni tekliflerle devam edecek.

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell’in gençlik kulübü gnçtrkcll gençlere sahip olmak istedikleri teklif ve avantajları seçme fırsatı veriyor. GençTurkcell’liler, www.bumubumu.com’a girerek kendilerine sunulan teklifler arasından tercihte bulunabilecekler.

Turkcell Grup Pazarlama Hizmetleri Fonksiyonel Grubu Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu, yaptıkları çalışmayı şöyle özetledi:

“Gençler her fırsatta kendilerini ifade etmek ve düşüncelerini paylaşmak istiyorlar. Onlar için kendilerinin dinlenilmesi çok önemli. Türkiye’nin en büyük gençlik kulübü gnçtrkcll olarak, artık 12 milyon üyemizi dinliyor, onlara seçme hakkı veriyor ve güçlerine güç katıyoruz. Tarife ve kampanyalardan marka işbirliklerine kadar tüm kendilerine özel kampanya ve avantajları artık gençler seçecek. gnçtrkcll ile bumubumu.com aracılığıyla onlara seçimlerini soruyoruz, ardından tercihlerini hayata geçireceğiz. Böylece ‘gençliğin gücü her şeye yeter, gençler seçer gnçtrkcll hayata geçirir’ diyoruz. Ayrıca gençler dilerlerse herkese ya da sadece kendi arkadaşlarına istedikleri ‘bu mu bu mu?’ sorularını sorup, başkalarının sorularına yanıt verecekler.”

GençTurkcell’li kendi kampanyasını kendi seçiyor

gnçtrkcll’in, “Bugüne kadar ne giyeceğini, ne diyeceğini, ne yiyeceğini, ne dinleyeceğini sana soran oldu mu?” diyerek başlattığı “bu mu bu mu?” sorularını www.bumubumu.com’a girerek yanıtlayacak gençler iletişim teklifleri ve Mavi iş birliğiyle sunulan seçenekler arasında tercih yapacak.

GençTurkcell’li olmak için GNC yazıp 2222’ye göndermek yeterli.