Site icon T K N L J

En küçük tablet en büyük telefon

Dijital medya ve dijital yakınsama teknolojilerinde küresel lider konumunda olan Samsung Electronics, GALAXY Note’u global pazara sundu. GALAXY Note, mobil cihazların tüm faydalarını bir araya getirmenin yanı sıra, akıllı telefon taşınabilirliğini de koruyor.

Cihaz 5.3 inç ekrana sahip. GALAXY Note’un dünyanın ilk ve en büyük 5.3 inç HD Super AMOLED ekranı ve geniş yüksek çözünürlükteki ekran özellikleri üstün bir izleme deneyimi sağlıyor. Geniş ekranın bütün avantajlarından yararlanan kullanıcılar, hareket halindeyken minimum kaydırma ve ekran geçişleriyle daha çok yönlü kullanım olanağına sahip oluyor. S Kalem olarak adlandırılan gelişmiş kalem giriş teknolojisi ise, GALAXY Note’un tam dokunmatik ekranı ile birleşerek, kullanıcılara yenilikçi bir deneyim sunuyor.

GALAXY Note, 5.3 inç ekranının yalnızca 9.65 mm. inceliği sayesinde rahatlıkla cepte taşınabiliyor. Yüksek çözünürlüklü ekran minimal düzeyde kaydırma veya yakınlaştırma ile PowerPoint sunumlarının, web sayfalarının, haber uygulamalarının ve e-kitapların rahatça görülebilmesini sağlıyor.

Galaxy Note’un akıllı profesyonel planlama aracı S Planlayıcısı, telefonun yapılacaklar listesi ve takvimini entegre ederken kullanıcının hayatını organize ediyor.

1.4 GHz çift çekirdekli işlemci, cihaza hızlı hareket etme yeteneği ve kesintisiz kullanım sağlarken cihaz HSPA+ ve LTE uyumlu cihazlara süper-hızlı bağlantı sağlayabiliyor.

Exit mobile version