Eşini layklamamak yumruk yeme sebebi

Eşini layklamamak yumruk yeme sebebi

“Sen nasıl benim statümü beğenmezsin” dedi, eşinin suratını yumruğu indirdi. Teksaslı 36 yaşındaki Benito Apolinar adındaki adam, annesinin ölüm yıldönümünde Facebook hesabından yazdığı hüzünlü statüsünü pek çok insanın layklamasına, tabiri caizse beğenmesine rağmen 15 yıllık eşinden bir ‘beğenti’ göremeyince çılgına döndü.

Alkollü olduğu tespit edilen Apolinar’ın herkesin beğenip yorumlar yazdığı acıklı durum paylaşımına tepkisiz kalan eşine: “Herkes statümü beğendi. Ama sen, kaç yıllık karım, herkesten önce senin beğenmen gerekirken hiçbir şey yapmadın.” deyip yumruğu basıp saçlarından sürükledi.
Bizde olsa sessiz sedasız kapanıverirdi böyle hadiseler, bir de marifetmiş gibi “Kol kırılır, yen içinde kalır.” denip eşe dosta bile söylenmezdi. Oysa ki Teksas’taki kadın eşinden şikayetçi olmuş; olay gününde derhal tutuklanan çılgın eş 22 Aralık’ta hakim karşısına çıkarak yargılanacak.
İşin en tuhaf yanı, Apolinar karısının kendisini Facebok’tan beğenmemesini öylesine kötü buluyor ki mahkemede unun karşılığında dövmeyi normal göstererek suçsuz savunması yapmaya karar vermiş.
Yani eşlerin yeni tanımı: Yemek yapar, çocuk bakar, Facebook’tan like verir…

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız Giriş