Giyilebilir teknoloji ele avuca sığdı

flyGiyilebilir teknolojileri yakından takip ediyorum. Bazıları yapmış olmak için çıkıyor ama arada ciddi güzel ürünlere rastlıyorum. Zaten site takipçileri de bilirler sadece sevdiğim ürünleri yazıyorum.

Flying Fingers isimli cihaz, bence giyilebilirler arasında en işlevli ürün. Çünkü sizi farenin acayip yapısı ve ağırlığından, en önemlisi de bunu kullanacak masadan kurtarıyor. Ele takılan bir ürün… Havada elinizi oynattığınızda farenin imleci de oynuyor. Parmaklarınızı oynattığınızda imlece emirler verebiliyorsunuz. Henüz ürünü kendim denemedim ama kullananlar etkin kullanımı olduğunu söylüyorlar.

Şirketin bülteninden alıntı yapacak olursak:

FlyMode100S modeli giyilebilir farenin ikinci sürümü. 2015 yaz sonunda kullanıcılarla buluşacak. Sanal gerçeklik platformunda kullanıcılara zemin gerektirmeyen kullanımı ile büyük kolaylık sağlarken gelişmiş teknik alt yapısı ile nesneleri daha gerçekçi hissetmelerini sağlıyormuş.

Flying Fingers FlyMode100S 3 beden ve siyah, kırmızı, gri ve mavi olarak 4 ana renk seçeneği ile kullanıcılara ulaşacak.

Peki nerelerde nasıl kullanılabiliyor?

● Bilgisayar, Smart TV ve Akıllı Tahta kullanımını kolaylaştırmak
● Mouse kullanımından kaynaklanan Karpal Tünel Sendromu gibi tıbbi rahatsızlıkları önlemek
● Fps, Tps ve Rpg oyunlarında eşsiz deneyim
● Geniş alanlarda rahat sunum yapmayı sağlamak
● Elleri özgür bırakmak…
● Oculus rift gibi sanal gerçeklik gözlükleri ile sanal gerçeklik platformunda nesnelere daha gerçekçi dokunmak

Ürüne ulaşmak ve detaylı bilgi almak için adres: www.flyingfingers.co