Her şirketin kendi akademisi olacak

Yıldız Holding Bilişim Grubu şirketlerinden Medyasoft, kişi ve kurumlar için tasarladığı katma değerli eğitim modellerine bir yenisini daha ekledi. ‘e-sertifika’ eğitim programıyla her şirkete özel “sanal akademi” kurmaya hazırlanan Medyasoft, bu sayede eğitim giderlerini minimuma indirip, zaman sorununu da ortadan kaldıracak.

Finanstan bankacılığa, üretimden otomotive, turizmden gıdaya kadar tüm sektörlere hitap eden e-sertifika programı hakkında bilgi veren Medyasoft Pazarlama Direktörü Sırma Erkan, “Bu program şirketlerin iş akışlarını geliştirmek adına da çok önemli bir adım. Farklı eğitim yöntemlerini bir araya getirerek oluşturduğumuz bu karma eğitim modeli sayesinde çalışanlar iş verimliliğinden ödün vermeden hedeflerine ulaşabilecek. Her şirketin ihtiyacına göre şekillenebilen sanal akademilerde çalışanlar, eğitim zamanını ve süresini kendileri belirleyip, gelişimlerini tamamlayabilecek” dedi.

Sanal akademilerde uygulanacak e-sertifika eğitim programını herkesin kolayca kullanabileceğine dikkat çeken Erkan, “Özellikle yoğun tempoda çalışan ama kariyerini yükseltmek isteyenlere yönelik olarak geliştirdiğimiz yeni nesil bu eğitim programı sayesinde yükselme planları artık ertelenmeyecek. Evden ya da işten internet bağlantısının bulunduğu her yerde kullanılabilen sanal akademilerimizde mentor desteğiyle eğitim veriliyor. Ayrıca çalışanlar sınıf ortamında workshop yapıp, sınava girebiliyor. Eğitimin sonunda ise başarılı olan adaylara Medyasoft–New Horizons sertifikası veriliyor” diye konuştu.

Medyasoft’un e-sertifika eğitim programının 9 ana başlık altında verilmeye başlandığını belirten Erkan şunları söyledi: “İletişimden satış ve pazarlamaya, liderlikten finans, hukuk ve kurumsal gelişime kadar 9 başlık altında onlarca eğitimden oluşan sertifika programımızla sektöre yeni bir soluk getireceğiz. Günümüzün vazgeçilmez ihtiyacı olan birlikte çalışma kalitesini en verimli düzeye çıkaran ve Medyasoft güvencesiyle hayata geçen sanal akademiler uygun fiyat ve esnek zamanlama avantajıyla da şirket çalışanlarının verimliliğini ve üretkenliğini artıracak”.