İşlemlerini online yap Telekom’dan iPad’i kap

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, www.turktelekom.com.tr web sayfası üzerinden Online Hizmet Merkezine ücretsiz olarak üye olduktan sonra işlem gerçekleştiren 10 müşterisine  iPad hediye ediyor.

Tüm Türk Telekom bireysel müşterilerinin katılabileceği kampanyanın sonucunda yapılacak çekilişle belirlenecek 10 şanslı Türk Telekom müşterisi Apple iPad (64 GB, Wi-Fi, 3GB) kazanacak. Online Hizmet Merkezinden Müşteri Bilgileri, Abonelik İşlemleri, Fatura İşlemleri, Şikayet, İleti ve İstekler, Arıza İşlemleri, Wirofon İşlemleri, Güvenlik İşlemleri başlıkları altındaki işlemlerden herhangi birini gerçekleştirilen müşteriler çekilişe katılma hakkı kazanıyor.

Online Hizmet Merkezi, Türk Telekom müşterilerine abonelik işlemlerini internet üzerinden gerçekleştirme olanağı sunuyor. Türk Telekom müşterileri www.turktelekom.com.tradresinden, güncel fatura ve borç bilgilerini öğrenmenin yanı sıra e-fatura uygulamasına geçiş, yeni ürün siparişi, tarife/paket değişikliği, nakil işlemleri ve arıza bildirimi gibi pek çok işlemi de gerçekleştirebiliyor.