“Kocam beni dört saat boyunca…” reklamı

“Kocam beni dört saat boyunca…” reklamı

Televizyonlar bitecek gazeteler bitecek geriye bir tek internet ve onun getirdikleri kalacak. Kalacak da elimizde kalan ne olacak? İşte bunun çok güzel bir açıklaması geldi son iki günde internette.

Adamın biri internete cinsel performans artırıcı reklamı vermiş. Reklam “kocam beni dört saat boyunca” diye başlıyor, gerisini tahmin edersiniz. Bu reklam ülkenin en büyük gazetelerinde, en önemli internet sitelerinde ve hatta TV kanallarının sitelerinde, kısacası Google reklamı kullanan hemen her yerde çıktı.

Adam malını satacak ve tam konuya nokta atış bir reklam vermiş. Bu reklamın yayınlanması için reklam kodlarını internet sitesine koyan anlı şanlı gazeteler doğru ayarları yapmadığı için dan diye çıkmış çoluk çocuk herkesin önüne bu öpüşmeli yayın.

Çocuğunuz size gelip sizinki kaç saat sürüyor diye sorduğunda leylek hikayesini anlatmaya devam edecek misiniz? Allah vermesin çocuk bu reklamı görmekle kalmayıp üstüne tıklarsa ekranda gördüklerinin aslında leylek ve onun gagası olduğunu mu söyleyeceksiniz?

Bir arkadaşım bana BTK bu tip reklamlara bir şey yapamıyor mu diye sordu. Hayır yapamaz. Bilemez ki… Sonuçta reklamı veren kredi kartı olan bir adam, reklamı alan ne pahasına olursa olsun para kazanmak isteyen bir internet içerikçisi ve bu ikisini buluşturan telefonlara gelen virüslü yazılımları umarsızca onaylayan, umurunda bile olmayan Google.

Kirlenen bizim internetimiz, bizim dimağımız ve basınımız…

Gerçi… Basın kirleniyor diyorum ama basının internet sitesinin altında misyoner pozisyonu nedir nasıl yapılır haberi var.

O zaten kirli…

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız Giriş