Markanızı “bu” tanıtsın ister misiniz?

Markanızı “bu” tanıtsın ister misiniz?

Hilal Cebeci diye biri var. Şarkıcıdır, tanınmıştır, magazin insanıdır. Sosyal medyada gelişmeler yaşanırken doğru bir yer kaptı ve kendi tanıtımını yaptı. Nasılına bakacak olursak… 1976 doğumlu. 35 yaşını geçti geçecek. 1999 yılında yılın en iyi çıkış yapan albümünü yaptı ama asla o çıkışın üstüne çıkamadı. Bolca dizide oynadı az farklılıkta karakter canlandırdı. 2008 yılında dizi kariyeri sona erdi. Albümleri de 2008 – 2010 arasında durdu. O zamanda kendini sosyal medyaya verdi ve bastı çıplak fotolarını internete… Memelerine isim verdi, oranın çıplak fotoğraf çektiren ilk ünlüsü oldu.

Tabii ki bizim insanımız bambaşkadır. Çıplağı görünce, hele hele ülkede porno sitelerinin azaldığı bir dönemde bir milyonun üstünde bir topluluk Hilal Cebeci’yi takip etmeye başladı. Onun varyant ve türevleri çıktı. Ne cicişler ne ibişler doldurdu internet ortamını.

Hilal Cebeci bu arada olanca entelektüel yapısıyla olayını bambaşka bir yöne taşıdı. Hilalcebecireklam.com adresini açtı ve markalara çağrıda bulundu: “Siz de markanızın reklam ve tanıtımlarının, Hilal Cebeci tarafından sosyal medyada daha çok insanla buluşmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz”

Şu anda fiilen 1.1 milyonun üstünde kullanıcısı var. Yani eğer bu bayanı marka tanıtımınızda kullanacaksanız hemen 1.1 milyon kişiye ulaşabilirsiniz. Peki bu size ne katar? Bilinirlik. Peki markalarımızın Sadece herkes tarafından bilinmeye mi ihtiyacı var? Hayır. Çünkü markamızın belli bir prestiji, düzgünlüğü, itibarı da olmalı. İtibar da pazardan satın alabileceğiniz bir mal değil. Bekaret gibi bir şey: Eğer bir kere kaybederseniz yerine yenisini koymanız için ilahi mucizeler gerekiyor.

Sitesinin alt tarafında, düşünür, planlar, yaratır ve uçururuz deniyor. Sizin için habere koyduğum resime bakın. Oradaki mankenin yerine markanızı koyun. İçinize siniyorsa adresi yazdım hemen başvurun…

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız Giriş