Pazarlık sevenler için sanal sohbet geliyor

2011 yılından beri faaliyet gösteren Sanalpazar.com “herkes ticaret yapabilir” mottosuyla, hizmet veriyor. Site, pazarlık sırasında doğru alışveriş iletişimini sağlamak, ürün almak isteyen ve ürününü satmak isteyen kişiler arasında oluşabilecek iletişim kopukluklarını en aza indirmek, alışveriş yaparken sıcak bir dükkan ortamındaymış gibi muhabbet etmekten ve pazarlık yapmaktan zevk alan Türk insanı için Türkiye’de ilk ve tek ücretsiz sohbet uygulamasıyla farkını ortaya koyuyor.

Tüm üyelerin birbirleriyle anında iletişim kurmasını sağlayan sohbet sistemi, alıcıların ürünle ve satıcıyla ilgili tüm sorularını ortadan kaldırırken satıcılara da ürünleri hakkında daha detaylı bilgi vermeleri ve diğer ürünlerini tanıtabilmeleri için fırsat tanıyor.

Satıcılar “Başka ürünlerimizle ilgili de bilgi vermemi ister misiniz?”, “Tam olarak ne için kullanacaktınız?”, “O ürünün takımı bir de bu var. Görmek ister misiniz?”, “Stoğumda çok az kaldı.”, “Bu ürün çok beğenilmekte, güzel seçim!” diyerek alıcılara ürünlerini daha fazla tanıtma imkanı buluyor.

Bunun yanı sıra alıcılar da ürünlerle ilgili daha fazla bilgi edinirken karşılıklı konuşma esnasında “En son kaça olur?”, “Ama ben daha ucuza buldum.”, “Bir düşüneyim…” diyerek pazarlık da yapabiliyor.

Aynı anda 5 kişiyle konuşabilme, alıcılara alışveriş öncesi hem güven sağlama hem de ürünle ilgili akla takılan tüm soruları yanıtlama imkanı veren bu uygulama, aynı zamanda Türkiye e-ticaretinde eşsiz olma özelliğini de taşıyor. Sanalpazar.com’un sohbet (chat) uygulamasını deneyimlemek için www.sanalpazar.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sanalpazar.com’da bulunan 500 binden fazla ürün, ücretsiz dükkan açma, açılan dükkanı Facebook sayfasında sergileme, sadece yüzde 5 komisyon ödeme, tüm kredi kartlarına vade farksız 12 aya varan taksit, peşin tahsilat, ucuz ve hızlı kargo avantajlarıyla sunuluyor. 2011 yılından beri faaliyet gösteren Sanalpazar.com’un dükkan sayısında son 1 yıl içerisinde yüzde 500’ün üzerinde bir artış yaşanarak sayıları 5000’e yaklaştı.