Pronet güvenlik için Whatsapp’ı da kullanmaya başladı

Pronet Whatsapp
Pronet

Pronet, Whatsapp’taki onaylı kurumsal hesabı ile hizmet vermeye başladı.

Elektronik güvenlik sektöründe kurumsal hesabı Whatsapp tarafından onaylanan ilk firma olan Pronet’in bu hizmetinden faydalanmak için 0533 717 30 66 nolu hattı cep telefonuna kaydetmek yeterli.

Hizmetlerinin odak noktasına kullanıcılarını koyan Pronet, teknolojiyle birlikte değişen beklenti ve taleplere yenilikçi çözümlerle cevap vermeye devam ediyor. 09.00 – 21.00 saatleri arasında Whatsapp hattıyla destek verecek olan Pronet, bu uygulamayla potansiyel müşterilerinin hayatını kolaylaştırırken, hizmet verdiği müşteri sayısını da artıracak. Kurumsal Whatsapp hattıyla her ortamda destek vermeye hazır olan Pronet, önümüzdeki dönemde mevcut müşterilerine yönelik gerçekleştireceği projeler ve anlık destekle Whatsapp aracılığıyla hizmet vermeyi sürdürecek.

En son yenilikleri takip ederek teknolojik gelişmeleri kullanıcılarına sunmaya devam ettiklerinin altını çizen Pronet Pazarlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ediz Habip, “Teknoloji trendleri güvenlik sektörünü de doğrudan etkiliyor. Akıllı teknolojiler, platformlar arası uygulamalar gibi gelişmeler ürün ve hizmetlerimizin gelişimine yön veriyor. Whatsapp kurumsal hesabımızla sektörde yine bir ilki gerçekleştiriyoruz. Onaylı hesabımızla, ürün ve hizmetlerimizle ilgili canlı destek vermeye hazırız, gerekli hallerde hazır mesaj bildirimlerimizle de kullanıcılarımız ve potansiyel müşterimizle olan iletişimimizi sürdüreceğiz ve müşteri portföyümüzü genişleteceğiz” diyor.

Kullanıcılarından gelen talepler doğrultusunda ürün ve hizmetlerini şekillendirmeye devam edeceklerini vurgulayan Habip, “Sunduğumuz yenilikçi güvenlik çözümlerimizle sektördeki liderliğimizi devam ettiriyoruz. Connexease ile birlikte gerçekleştirdiğimiz bu proje ile onaylı kurumsal hesabımızı yeni müşteri kazanım süreçlerinde aktif bir şekilde kullanacağız” dedi.