Telefon şarj eden akıllı ev eşyası zamanı

Geleceği şekillendiren teknolojileri, yeni nesil mobilyacılık anlayışına entegre eden Loda Mobilya, Türk mobilya endüstrisinde önemli bir yenilik olan akıllı mobilya teknolojisini hayata geçiriyor. Tüm süreçleri alanında uzman profesyoneller tarafından yürütülen ve AR-GE çalışmalarıyla ortaya çıkan kablosuz şarj teknolojisi Power Board ile Loda, sektöre ve mobilyalara inovatif bir yaklaşım kazandırıyor.

Modern çağın ihtiyaçlarına cevap veren işlevsel koleksiyonlarıyla Loda Mobilya, dekorasyonda akıllı sistemleri devreye sokuyor. Kablosuz şarj teknolojisini mobilya ile buluşturan Loda Mobilya, tasarım ve kalitede olduğu gibi teknoloji ve yeniliklere de öncülük ediyor.

Mobilya sektöründe yeniliklere imza atmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren Loda Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Karaçak; “Gelişen dünyanın değişen beklenti ve koşullarını karşılamak, 21. yüzyılın küresel gerçeklerine uyum sağlamak adına çalışıyor ve değişim ve dönüşüme uğrayan yaşam alanları için yeni yaşam formları yaratıyoruz. Bu kapsamda kullandığımız Power Baord kablosuz şarj teknolojisi, müşterilerimizin konforunu temel alarak çağdaş dünyanın merkezinde bulunan telefonların pratik bir şekilde şarj edilmesini sağlıyor” dedi.

Komodinden koltuğa birçok mobilya grubuna dahil edilebilen Power Board teknolojisinin inovatif çözümler getirdiğini vurgulayan Davut Karaçak teknoloji hakkında önemli bilgiler verdi. Power Board isim hakkını elinde bulundurduklarını söyleyen Karaçak; “Power Board, cep telefonlarının şarj edilebildiği bir teknolojinin ahşap panel ile birleştirilmesi prensibine dayanıyor. Akıllı telefonlarda bulunan kablosuz şarj özelliği sayesinde kullanılan Power Board teknolojisi, kablosuz şarj özelliği olmayan telefonlarda ise kolaylıkla tedarik edilebilen küçük bir aparat sayesinde yeni nesil mobilyalara uyum sağlıyor” dedi.