TTnet müziği iPhone ve iPad’e taşıdı

Müzikseverler iPhone ya da iPad uygulamarından tercih ettiğini ücretsiz olarak indirerek TTNET Müzik keyfini hem iPhone hem de iPad’lerinden yaşayabilecek. TTNET Mobil Müzik, yakın zamanda iPhone ve iPad uygulamalarını takiben, diğer mobil platformlarda da yeni özelliklerle birlikte sunulmaya başlanacak.

Türkiye’deki tüm iPhone ve iPad sahiplerinin ücretsiz indirebildiği uygulama ile yerli ve yabancı şarkı arşivi, 30 Nisan’a kadar ücretsiz olarak sunuluyor. Ayrıca bu uygulama sayesinde hazırladıkları favori müzik listelerini, internet üstünden hem mobil hem de bilgisayar ortamında dinleyebilen müzikseverler, albüm, haber ve etkinlikleri sosyal ağlar ya da e-posta üzerinden kolayca arkadaşlarıyla paylaşılabiliyor.

Müzikseverler indirdikleri uygulama ile TTNET Müzik kullanıcı adı ve şifreleriyle TTNET Müzik mobil uygulamalarına kolayca giriş yapabiliyor. Kullanıcı adı ve şifresi olmayanlar ise “Yeni Üye” bölümünden ücretsiz kayıt yaparak uygulamaları indirebiliyor. Operatör tarifeleri üzerinden ücretlendirilen TTNET Müzik iPhone ve iPad uygulamalarından WiFi, EDGE ve 3G bağlantısına sahip kullanıcılar yararlanabiliyor. Tmob firması tarafından geliştirilen TTNET Müzik iPhone ve iPad uygulamasını operatör ayrımı yapılmadan tüm cihaz sahipleri kullanabiliyor.

30 Nisan’dan sonra Mp3 formatında müzik indirme, zil sesi (ringtone) gibi yeni özelliklerin ekleneceği iPhone ve iPad uygulamalarını destekleyecek olan mobil müzik uygulamasında kullanım ücretleri ADSL faturasına yansıtılarak ya da müşterilerin tercihine göre mobil ödeme ile yapılabilecek.

TTNET Müzik ve yeni uygulamaları hakkında daha detaylı bilgiye www.ttnetmuzik.com.tr adresinden ulaşılabiliyor