Geçtiğimiz günlerde Türk Telekom BTK’dan aldığı izinle saatlik ya da günük internet paketi satmaya başlayınca Turkcell iştiraki Superonline da ses paketlerinin duyurusuna ağırlık verdi. “Konuşmayan Kalmasın” kampanyasıyla numaralarını Turkcell Superonline’a taşıyan ya da Turkcell Superonline’dan yeni numara alan kullanıcılar, fiber ses hizmetinden sabit ücret ödemeden tercih ettikleri dakika paketleri ile, 24 ay sabit fiyat garantisiyle, yüzde 40’lara varan avantajlı fiyatlarla konuşabilecekler. Türk Telyekom’un ücretsiz modem vermesi gibi Superonline da ev telefonu ve 20 Mbps hızında fiber internet deneyimi için ilk 4GB internet kullanımı da hediye ediyor.

Kampanya dahilinde Turkcell Superonline müşterileri 4GB üzeri internet kullanımları için sabit bir ücret ödemeksizin, kullandıkça ücretlendiriliyorlar ya da dilerlerse aylık 1GB internet kota paketini tüm vergiler dahil 4,99 TL’ye alabiliyorlar. Yeni Turkcell Superonline Fiber İnternet abonelerinin yararlanabildiği kampanyada müşterilere ayrıca kullandıkları kadar ödeyecekleri fiber internet bağlantısı da tahsis ediliyor.

Fiber ses paketlerinden Standart Konuşma Paketi’ni seçenler, ayda her yöne 600 dakika için tüm vergiler dahil sadece 21,99 TL ödeyecekler. Kampanya kapsamında Standart Konuşma Paketi’nin yanı sıra müşteri ihtiyaçlarına göre farklı dakika paketleri de sunuluyor. Tüm Turkcell Superonline fiber ses müşterileri ile yıl sonuna kadar sınırsız ve ücretsiz kullanım imkanı da sunan kampanyada modem ve DECT telefon da ücretsiz veriliyor.

Sabit ve mobil telefon şirketleri arasındaki bu rekabet kullanıcıya yarayacak gibi gözüküyor.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.