Turkcell en büyük kupon şirketi oluyor

Turkcell’in iPhone için geliştirdiği Turkcell Markalar Cebimde uygulaması, hem cüzdanda alışveriş kartı taşıma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor, hem de daha keyifli bir alışveriş sunuyor. En yakın mağazalardaki alışveriş fırsatları sayesinde tasarruf imkanı da sağlayan uygulamadan Turkcell’li olsun olmasın tüm iPhone sahipleri yararlanabiliyor.

Turkcell Ürün ve Servis Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cenk Bayrakdar, Türkiye’nin en geniş mobil uygulama ekosistemine sahip olduklarına dikkat çekerek, “Turkcell olarak daha fazla hayat” hedefiyle müşterilerimize dokunduğu tüm süreçlerde fark yaratan uygulamalar geliştiriyoruz. Türkiye’de öncüsü olduğumuz mobil pazarlama iş kolumuzla da 2008’den bu yana 20 milyon müşterimize dokunduk, milyonlarca liralık fayda sağladık. Turkcell’in iki güçlü odağını birleştiren Markalar Cebimde uygulamasıyla hem müşterilerimiz hem de markalar kazançlı çıkacak, alışveriş daha keyifli olacak” dedi.

App Store ya da iTunes üzerinden ücretsiz indirilebilen Turkcell Markalar Cebimde uygulaması ile en yakın mağazalardaki kampanya ve indirimler kullanıcıların cebine geliyor. Türkiye’deki tüm alışveriş merkezlerinin isim, adres ve telefon bilgilerini de içeren Markalar Cebimde sayesinde kullanıcılar kendilerine en yakın AVM’nin yerini görebiliyor. Uygulama sayesinde AVM’lerdeki dönemsel etkinlik, kampanya ve indirimlerden haberdar olmak da mümkün.

Turkcell Markalar Cebimde’nin sağladığı fırsatlar bununla da sınırlı değil. Kullanıcılar sahip oldukları çeşitli markalara ait “müşteri kartlarını” uygulama üzerindeki “Kartlar” menüsünden tanımlayabiliyorlar, sahip olmak istedikleri kartlari ise yeni başvuru yaparak uygulamaya ekliyorlar. Bu sayede, söz konusu kartları fizikî olarak yanlarında taşımak yerine, kartlara doğrudan cep telefonlarından ulaşabiliyorlar. “Kartlarım” menüsünde ise listelenen kartlar içinden, müşteri istediği kuruma dair kart tanımı yaptıkça tanımladığı kendine ait kartlar bu ekranda görüntüleniyor.

Tüm bu avantajlara ek olarak sadece Turkcell Markalar Cebimde kullanıcılarına özel kuponlarla tasarrufa tasarruf katılıyor, alışveriş keyfi katlanıyor. Ücretsiz olarak indirilebilen Turkcell Markalar Cebimde’ye EDGE/3G üzerinden bağlanıldığında kullanılan data, standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendiriliyor.