Vodafone tableti herkese açtı

Vodafone, ‘Herkese Mobil İnternet’ stratejisi doğrultusunda, kısa bir süre önce 26 yaş altı gençlere sunduğu Türkiye’nin ilk operatör markalı tableti Vodafone Smart Tab 10’u, yoğun istek üzerine, beklenen tarihten de önce tüm herkese açıyor.

Vodafone aboneleri, Smart Tab 10’a 250 MB süper internet paketine 24 ay taahhüt vererek ayda 49 TL’ye sahip olabilecek. Daha yoğun internet kullanımı yapan aboneler için ise Vodafone Smart Tab 10; 1 GB internet paketiyle ayda 59 TL; 4 GB internet paketiyle ise ayda 69 TL’ye abonelerle buluşacak.

Vodafone’un küresel gücünün ve altyapısının desteğiyle en ileri mobil iletişim teknolojilerini en avantajlı koşullarla müşterine sunan Vodafone, abonelerine 1 GB ve 4 GB’lık süper internet paketlerine ek olarak bir de yurtdışı Vodafone operatörlerinde geçerli aylık 50 MB internet hediye edecek. Bununla beraber, Vodafone Smart Tablet 10’u satın alan aboneler, Vodafone Red’in ayrıcalıklı dünyasına da adım atacaklar.

Türkiye’deki herkesin mobil internetin sunduğu olanaklardan eşit şekilde faydalanması amacıyla uygulamaya koyduğu “Süper İnternet” stratejisinin bir yansıması olarak Vodafone, geçtiğimiz sene Türkiye’nin ilk operatör markalı akıllı telefonunu kullanıcılarıyla buluşturmuştu. Vodafone, bu stratejinin devamı olarak şimdi de Vodafone Grubu’yla aynı anda aboneleriyle buluşturduğu Türkiye’nin ilk operatör markalı tableti ile ülkemizdeki herkesi teknoloji okur-yazarı yapmak konusundaki kararlılığını bir kez daha ortaya koyuyor.