Vodafone Türkiye iki dalda GSMA ödüllerine aday

Vodafone Türkiye, küresel GSM sektörünün en prestijli ödülleri arasında başta gelen Global Mobile Awards 2011’de iki kategoride birden finale kaldı. “Sesli İmza” uygulamasıyla “En İyi Mobil Teknoloji / En İyi Müşteri Hizmeti ve CRM Çözümü” kategorisinde finale kalırken, Kraft Foods Türkiye ve mobil pazarlama ajansı Mobilera ile birlikte gerçekleştirdiği “Tamam mı, Devam mı?” kampanyasıyla da “En İyi Mobil Reklam ve Pazarlama Kampanyası” kategorilerinde GSMA Ödülleri’ne aday gösterildi. 2011 GSMA Ödülleri, 15 Şubat 2011’de Barcelona’da yapılacak törenle 16’ncı kez sahiplerini bulacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan GSMA CEO’su Rob Conway şunları söyledi: “2011 GSMA Ödülleri’nde finale kalan tüm adayları tebrik ediyorum. 10 kategoride 470’den fazla aday ön eleme sürecinde değerlendirildi ve aday sayısı 115’e indirildi. Bu yıl da ödüller için çetin bir rekabet yaşanacak. Bu kadar fazla ve bu kadar yüksek kaliteli adayın arasından finale kalabilmek gerçekten büyük başarı. Biz de 15 Şubat 2011’de Mobile World Congress’te
kazananları açıklamak için sabırsızlanıyoruz. Orada, mobil endüsri için müthiş bir inovasyon yılı olan 2010’da yapılan büyük işleri hep birlikte göreceğiz.”