Yoğunluk nokta png

Yoğunluk kötü bir şey. Ama yogunluk.png dosyası daha korkunç. Bugün interneti iyi bir iş için kullanmak istedim: Oy verme ihtimalim olan partilerden birinin internet sitesine girip oy verme ihtimalim olan milletvekillerinin isimlerini öğrenmek istedim. Ama oy verme ihtimalim olan olan parti bana milletvekili listesi yerine sabahtan akşama kadar belki de yüzlerce defa yogunluk.png dosyasını gösterdi.

Şu anda yoğunluktan dolayı bize ulaşamıyorsunuz lütfen daha sonra tekrar deneyiniz diyordu özetle bu resim dosyası.

Bugün yoğunluk olacak ne var? Gazetecier, milletvekili aday adayları ve belki birkaç benim gibi romantik ve arıza meraklı vatandaşlar… Toplasanız Türkiye’nin kaçta kaçıdır? Onda biri mi? Kesinlikle değil. Yüzde biri mi? İmkan yok. Eh bu memlekette oy vermek için insanlar o partinin internet sitesine milyonlar halinde girmeye çalışınca ne olacak peki? Biz milletvekili listesi yerine, parti programı yerine yoğunluk nokta penege dosyasıyla muhattap olacağız.

Şu anda 25 milyona yakın internet kullanıcısı var. Çoğunluğu genç. Bu gençlere otobüslerden sözleri değiştirilmiş türkülerle mi ulaşacaksınız? Zihniyet buysa CHP’nin işi zor. Politik fikirlerimle uyuşsa bile hayat tarzımla uyuşmayan bir partiye sandık başında verecek bir png dosyası bulurum muhtemelen…