Lenovo’ya renk geldi

Lenovo IdeaPad Z serisi, tüm gençler için eğlence odağı olacak. Z serisi dizüstü bilgisayar alan herkes, karne dönemine özel fırsatlara anında sahip olabiliyor. Birbirinden göz alıcı renkleriyle, kulaklık, hoparlör ve fare hediyesi olan kampanyalı Z560 ve Z570’ler teknoloji severlerin dünyasını renklendirecek.

Z570’te öne çıkan, lüks, modern ve metalik havası veren panele sahip AccuType klavye, rahat yazım için her biri ayrı ayrı yuvarlatılmış tuşlarıyla, stil ve fonksiyonelliği bir arada sunuyor. Klavyenin tuşlarındaki kavisli ve ayrık yapı, bilgisayarın tuşlarına son derece hızlı ve hatasız basma imkanı veriyor.

Z570, kullanıcıların bir bilgisayardan beklediği  tüm yüksek multimedya özelliklerini fazlasıyla karşılıyor. İkinci nesil Intel i7 işlemci ve 20 saniyeden kısa sürede bilgisayarı açma ve kapatma sağlayan Windows 7 Lenovo Enhanced Experience 2.0 özelliklerini bir arada sunan Z570, 6 hücreli bataryası ile prizlere mahkum olmadan, dayanıklı pil ömrü sayesinde en az 5 saat özgürce bilgisayar keyfi yapabilecek.