Turkcell daha basın toplantısını yapmadan 300 bin üye aldı

Turkcell, ev kadınlarına özel bir bağlılık programı başlattı, adını Yaşasın Hanımlar Kulübü koydu. Kulüp üyeleri, güzellikten sağlığa, pratik bilgilerden burçlara uzanan özel servislerden ve beğenilen markalarda ayrıcalıklı indirim fırsatlarından yararlanabilecek. Turkcell’li ev hanımları Yaşasın Hanımlar Kulübü’ne üye olduktan sonra isterlerse, haftada yalnızca 5 TL ödeyerek her gün sabah 8’den öğlen 12’ye kadar tüm Turkcell’lilerle rahatça konuşabilecekler.

Yaşasın Hanımlar henüz basın toplantısıyla lanse edilmeden, Turkcell’li ev hanımlarının cep telefonlarına kampanyayı tanıtan bir ön mesaj gönderildi ve bir hafta içerisinde kulübün üye sayısı 300 bini buldu.

Yaşasın Hanımlar Kulübü lansman toplantısında konuşan Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, hazırladıkları programla ilgili şunları söyledi:

“Yaşasın Hanımlar’ diyerek, sektörde ev hanımlarına özel hazırlanan ilk programı müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Ev hanımlarının harcadıkları büyük emeğin, ne denli zor bir görev üstlendiklerinin bilincindeyiz. Öncelikle onların isteklerini ve ihtiyaçlarını anlamak için onlarını dinledik, sonra da geri dönüşlerini değerlendirerek onların hayatını kolaylaştıracak, aile bütçelerine katkıda bulunacak teklifler geliştirdik. Amacımız, Turkcell’li ev hanımlarına ne kadar ayrıcalıklı olduklarını hissettirmek. Evlerin sultanları bundan böyle Turkcell’de de layık oldukları gibi sultan muamelesi görecekler.”

Yaşasın Hanımlar Kulübü’ne üye olmak için HANIM yazıp 2222’ye ücretsiz mesaj göndermek yeterli.