KOBİ’lerin ağlarına Nebula dokunuşu

KOBİ’lerin ağlarına Nebula dokunuşu

İnovasyonun baş döndürücü hızı, şirketleri uyum konusunda zorlayabiliyor. Özelikle KOBİ’ler, teknolojinin hızına kolay adapte olamıyor. Ülke ekonomisinin yüzde 98’ini kapsayan küçük ve orta ölçekte işletmelerin büyümelerine ve çağa ayak uydurmalarına katkı sağlamayı hedefleyen Zyxel ise bu segmente özel ürün geliştirmeye devam ediyor.

Küçük ölçekte kurumların verimliliklerini artırmalarına yardımcı olmak için yeni bir mobil aplikasyon geliştiren Zyxel, işletmelerin değişen ağ gereksinimlerine hızla yanıt verebilmelerine olanak tanıyor. Nebula bulut yönetimi platformu için ile yeni bir mobil uygulama geliştiren firma, “esnek ve tek merkezden kolay ağ yönetimi” felsefesi ile kurumları geleceğe hazırlıyor.

Nebula APP ile ağ yönetimi avuçlarınızın içinde!

Pazarda mevcut olan birçok bulut tabanlı çözümün sadece kablosuz ağlara odaklandığını belirten Zyxel Türkiye Kurumsal Kanal Satış Müdürü Ömer Fark Erünsal “2016 yılında pazara sunduğumuz Zyxel Nebula bulut çözümümüz mevcut bulut tabanlı çözümlerin aksine, tek noktadan yönetim anlayışı ile kablosuz erişim noktaları (AP), ağ anahtarları ve güvenlik ağ geçitlerini kapsayan komple hizmet sunuyor. Bu da tarayıcı tabanlı bir gösterge tablosu üzerinden trafik özeti, aygıt durumu-konumu ve ağ kullanımı gibi kontrollerin kolayca gerçekleştirilerek gerçek zamanlı ölçümler yapmaya olanak sağlıyor. Böylece kullanıcılar, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar kendi ağlarını kontrol edip iş sürekliliğine katkıda bulunuyorlar. Bu ürüne dair pazardan oldukça güzel geri dönüşler aldık. Daha fazla ne yapabiliriz diye düşündüğümüzde ise Android ve iOS tabanlı telefonlara özel mobil aplikasyon desteği ile pazara dinamiklik katmak istedik.

Öte yandan web tabanlı Nebula Kontak Merkezimiz ise Mesh Wi-Fi, Trafik logları, VPN Topolojisi sunma becerisi başta olmak üzere yirmiye yakın yeni özelik ile daha işlevsel hale getirildi. Nebula Bulut destekli ürün sayısını ise artırmaya devam edeceğiz.

Zarif tasarım, güçlü altyapı desteği

Zyxel’in oyunu yeniden şekillendiren hibrit yapıda yeni nesil switch’leri kolay yönetimi ile iş gücünden tasarruf ederken, ücretsiz bulut yönetimi seçenekleri ile de kurumlara maksimum performans avantajı sunuyor.

NebulaFlex (Nebula Bulut Desteği) ürün ailesinin en yeni üyeleri olan Zyxel GS1920v2 veXGS1930 kullanıcı dostu kullanımı ve esnek ağ seçenekleri dikkat çekiyor.

NebulaFlex teknolojisi ile bulut yönetimi imkânı sunan Zyxel 1920v2 serisi switch’ler, daha sezgisel bir kullanıcı deneyimi vaat ediyor. Zyxel GS1920v2 serisi, sadece birkaç basit tıklama ile geleneksel mod ile lisanssız Nebula bulut yönetim platformu arasında kolayca geçiş yapmanıza olanak tanıyor.

Gigabit’iniz için maksimum esneklik

GS1920v2 serisi, birden fazla senaryoda SMB dağıtımı için oldukça ideal bir yapıya sahip. Ürün sayesinde benzersiz bağlantı noktası kombinasyonları yapabiliyor ve ağınızı kolayca genişletebiliyorsunuz.

Sessiz çalışma

Yeni nesil switch’ler akıllı fan modu ile iş yerinde sükûneti garanti altına alıyor. Ürün üzerinde yer alan kullanıcı dostu LED göstergeler sayesinde; Bulut ve PoE güç kullanımını gerçek zamanlı olarak anında takip edebiliyor.

Zyxel’in XGS1930 Serisi ise esneklik ve yüksek bağlanabilirlik gibi özelikleri ile iş verimliliğin artmasına olanak tanıyor. Günümüz küçük ve orta boy işletmeleri, network hizmetlerinden yoğun uygulamaları destekleyecek bağlantı, daha az ağ problemleri ve kolay yönetim gibi özellikleri ile yüksek performans bekliyor. Zyxel, XGS1930 Serisi switch’leri tüm bu beklentileri karşılıyor.

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız Giriş