[tps_title]Diğer Online Kişilikler[/tps_title]

  • Rektum Kılı: Bu kişiler için online olmak ya da söylenenler mühim değildir. Bu kişiler sadece kendi tuttukları takımlar veya insanlara kötü bir şey söylenip söylenmediğine bakarlar. Birisi ters bir şey söylediği anda konudan bağımsız devreye girerek kendilerine ezberletilmiş konuları gündeme getirirler.
  • Kediciler: İnternet ve üstünde tartışılanlar onlar için sorun değildir. Onlar kendilerini mutlu edecek resimleri görmek ve bunları diğerlerine iletmekten mutlu olurlar. Söze karışmazlar. En büyük katılımları “ayy çok güzeel”dir.
  • Politikacılar: Etraflarında ne olup bittiği umurlarında değildir. Bağlı oldukları parti veya topluluğun içindeki insanların onları sevmesi ve koruması onlar için yeterlidir. Söylediklerinin mantıklı olması önemli değildir. Mühim olan oraya toplaşan toplulukların onlar için hüloğ şeklinde bağırmasıdır. Rektum kılıyla beslenirler.
  • Köşe Yazarları: Gazete yazılarına gelmeyen yorumların burada olmasından son derece mutludurlar. Kendi aralarında tartışarak aslında ne kadar güzel insanlar olduğunu ortaya koymaya çalışırlar. Onları takip eden insanları, onların yazılarını okuyanlar sanırlar. Oysa alakası yoktur. Takipçilerinin yarısından fazlası onların ne yazdığıyla ilgilenmez, sadece ünlü bir kişilik takip etmekten haz duyar.
  • “Cevap Almalıyım”cılar: Onlar için etkileşim, interaktivite önemlidir. Birisi onlara cevap verdiğinde inanılmaz derecede mutlu olurlar. Gece uyuyup uyuyamamaları, cevap aldıkları kişilerin takipçi sayısı ile doğru orantılıdır. Konuyla alakasızdırlar, çünkü mühim olan mantıklı bir etkileşim değil, herhangi bir iletişimdir. Bunun için rektum kılı da olurlar, küfürbaz da…
  • Fenomen Adayları: Fenomenlerin neden fenomen olduğunu asla çözemezler. Bazı fikirleri vardır ve bu fikirler onlara çok doğru gelir. Bu yüzden de fenomen olabilmek için anlamsızca bunların peşinden giderler. Mesela bir fenomen sabah 10:34’te günaydın demişse onlar da derler. Bir fenomen sabahları tuvalete gitmiyorsa onlar da çişlerini tutarlar. Kendi yollarını yaratamazlar. 15 dakikalığına da olsa meşhur olmak için hayatlarının yarısını vermeye hazırdırlar…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.