Otopark telefonla güzel

Turkcell, Turkcell Platinum ile sunduğu ayrıcalıklar dünyasını her geçen gün genişletmeye devam ediyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki, kent genelinde başarılı projelere imza atan İSPARK Genel Müdürü Kadir Gurbetci ve Türkiye’nin lider teknoloji ve iletişim şirketi Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül’ün imzaladığı işbirliği sayesinde, ilk kez Turkcell Platinum müşterileri, İSPARK noktalarında ücretsiz park etme ayrıcalığına sahip oluyor.

Ücretsiz otopark fırsatından faydalanmak isteyen Turkcell Platinum müşterileri, ISPARK ve plaka numaralarını boşluk bırakmadan (örneğin: ISPARK 34XX1234) 2222’ye SMS olarak göndererek ayda 5 kez ücretsiz park avantajlarından faydalanabilecekler.

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, “Turkcell Platinum müşterilerimiz için kendilerini çok özel hissedecekleri prestijli bir dünya hazırladık. Onlara “havada, karada ve denizde” eşsiz avantajlar sunuyoruz. İSPARK’laimzaladığımız anlaşma sayesinde Turkcell Platinum müşterileri arabalarını ücretsiz olarak İSPARK noktalarında park edebilecekler. Turkcell Platinum müşterileri bu avantajın yanı sıra Deniz Taksi’den yüzde 50 indirimle ve HAVAŞ’la havaalanına bedava ulaşım avantajlarına da sahipler. Herkesi Turkcell Platinum’un farkını yaşamaya davet ediyoruz” dedi.

İSPARK Genel Müdürü Kadir Gurbetci de toplantı sonrasında yaptığı açıklamada “İSPARK olarak İstanbul’un en büyük problemlerinden biri olan otopark sorununun çözümüne katkı sağladık ve modern otopark anlayışını şehrimize kazandırdık. Kentimizde yaklaşık 500 noktada hizmet veren 55 bin araç kapasiteli otoparklarımız bulunuyor. Bugün Turkcell’le yapmış olduğumuz anlaşma ile otoparklarımızı Turkcell Platinum müşterilerinin kullanımına açıyoruz” sözleriyle memnuniyetini dile getirdi.