Sapığın Facebook’ta yazdığını paylaşıp oyunları kapatınca halloldu mu?

Sapığın Facebook’ta yazdığını paylaşıp oyunları kapatınca halloldu mu?

facebookİnternette dolaşan cinselliğe gönderme yapan çocuk oyunlarını ifşa eden, yetişkin birinin kendine çocuk süsü vererek yaptığı konuşmaların sonuçlarını hepimiz görmüşüzdür. İçinde çocuk yapmaya kadar giden aşamaların olduğu bir oyundan bahsediyoruz.

Bu noktada bu yazıyı okuyup ahlar vahlar içinde kalan, akılsız aklımızı başımıza devşirmemizi gerektiren konuları sizler için derledim. Bakalım kaçında beni haksız bulacaksınız… TKNLJ formatında sizlerle paylaşıyorum:

  • Çocuklarımız Facebook’ta ne arıyor kuzum? Kaçının 13 yaş altına resmen izin verilmeyen Facebook hesabı var? Kaçının varlığından haberdar olmasına rağmen görmezden geliyor veliler?
  • Sizce 13 yaş altının yasaklanması aman canım ne olacak denecek kadar önemsiz bir şey mi?
  • Okullara baktınız mı hiç? 13 yaşından küçüklerle büyüklerin aynı tuvaleti kullanmasının dahi sakıncalı olduğu söyleniyor ve bu tuvaletler ayrılıyor. Siz niye 13 yaş altı çocuğunuzu bu ortaya sokuyorsunuz?
  • Bu korkunç yazıyı bizimle paylaşan kişi bunları Facebook üstünden oynuyor. Bir çocuğun hesabıyla oynuyor. Peki o çocuğa internette ne işin var niye demiyor? Kasıp bunları internette yazıncaya kadar annesine neden çocuğunu yasak olan Facebook’a sokuyorsun demiyor?
  • Onu bunu bırakın da burada tartışılması gereken oyunun içindeki sapkınlıklar değil oradaki adamlar. Adamın “hadi çıplak oyun oynayalım” demesi değil de oyunda çocuk yapmaya çalışılması batıyor bizim halkımıza.
  • Bu yazıyı yazan bayan bu sapık adamı ifşa etmeyip polise şikayet etmeyince kaç çocuğu tehlike altına attığından haberdar mı? Bu tip bir sapığı polise vermeyen böylesi insanlar oldukça biz çocuklarımıza “aman yavrum başına bir şey gelirse mutlaka bize söyle” cümlesini nasıl ve ne hakla kuracağız?

Lütfen biraz akıllı olun. En azından öyleymiş gibi görünün…

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız Giriş