Turkcell mobil vizyon için Türkiye’yi geziyor

İzmir’de Turkcell’in Mobil Şirket Vizyonu toplantılarına katılan Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv de, Turkcell’li olmayı tercih eden şirketlerin başarısına daha fazla katkı sağlamak için yeni bir vizyon geliştirerek “MobilŞirket”i hayata geçirdiklerini dile getirdi. Ciliv, “Önümüzdeki bir yıl içinde şirketlerimize mobil iletişimin sağladığı olanakları tanıtmak ve danışmanlık vererek yaşayacakları teknolojik dönüşümü kolaylaştırmak için yoğun çaba içinde olacağız. Anadolu’yu gezeceğiz ve binlerce şirketimize bu vizyonu anlatacağız” dedi.

Küresel rekabet için mobil teknolojilerin şart olduğunun altını çizen Ciliv, Türkiye’nin 2015’te küresel düzeyde rekabet edecek birçok şirket çıkarabileceğine inandıklarını, küresel rekabet için mobil teknolojilerin kullanılmasının şart olduğunu vurguladı. Ciliv, “Çevik, akıllı, rekabetçi, verimli bir şirket olmak için teknolojiyi ve mobil iletişimin sunduğu olanakları iş süreçlerine entegre edecek şirketlerin zaman içinde nasıl fark yarattıklarını hep beraber göreceğiz” diye konuştu.

Turkcell’in Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü işbirliğiyle yürüttüğü “Geleceğe Koşanlar” projesinin İzmir ayağına ilişkin düzenlenen basın toplantısına da katılan Binali Yıldırım Yıldırım, ”Engeller aslında zihinlerdedir. Azmin elinden hiçbir şey kurtulmuyor” dedi. Süreyya Ciliv de, proje kapsamında Tokat ve Ankara illerinin ardından İzmir’deki Aşık Veysel Görme Engelliler İlköğretim Okulu’nun da projeye dahil edildiğini söyledi. Program kapsamında görme engelli gençlerin kampta olduklarını belirten Ciliv, gençlerin kamp sonrası önümüzdeki hafta İspanya’ya gideceklerini, hedeflerinin de 2012 Olimpiyatı’na bu gençleri yollamak olduğunu bildirdi.