Amazon “ben yavaş da olsa orijinal ayarlarıma dönüyorum” dedi

Amazon “ben yavaş da olsa orijinal ayarlarıma dönüyorum” dedi

Amazon.com.tr İstanbul içi aynı gün teslimat hizmetini duyurdu. Amazon.com.tr tarafından satılan ve gönderilen tüm ürünler için geçerli hizmetle Pazartesi’den Cumartesi’ye saat sabah 10:30’a kadar verilen siparişler aynı gün akşam 17.00-21.00 saatleri arasında teslim ediliyor. Televizyondan tost makinesine, cep telefonundan kitaba, kahve makinesinden çocuk oyuncaklarına kadar birçok farklı ürün grubunda geçerli Aynı Gün Teslimat hizmetinde minimum sepet tutarı aranmıyor. Amazon.com.tr müşterileri yalnızca Amazon.com.tr’nin satıcı olduğu ürünlerde geçerli olan aynı gün teslimat hizmetinden 12.90 TL karşılığında faydalanabiliyor.

Amazon.com.tr müşterileri için hızlı teslimat seçenekleri genişliyor
Amazon.com.tr’nin açılışından bu yana en büyük önceliklerinden birinin müşteri deneyimi olduğunu belirten Amazon.com.tr Operasyon Direktörü Hakan Karadoğan: “Müşterilerimiz için teslimat hızının ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bugün, yüz binlerce ürünü İstanbul içi aynı gün teslimat hizmetiyle müşterilerimizle buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz.Önümüzdeki aylar içinde, ürün yelpazemizi ve teslimat seçeneklerimizi artırarak en iyi müşteri hizmetini sunmak adına Amazon.com.tr’deki faaliyetlerimizi geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Amazon neden böyle bir tanıtım yapma ihtiyacı duydu bilmiyorum. Evet konu önemli ama bunlar zaten onun yapması gereken, hatta şu anda fiilen dünyada yaptığı şeyler. Ben sizi üçüncü dünya ülkesi olmaktan çıkardım yavaş yavaş dünyada yaptığım şeyleri yapmaya başlıyorum deyince neden sevinmemizi bekliyorlar çözebilmek mümkün değil…

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız Giriş