Türklüğüyle övünen telefon yabancı yazılımı göklere çıkardı

Türklüğüyle övünen telefon yabancı yazılımı göklere çıkardı

General Mobile’ın yeni reklam filmi yayınlandı. Spor Programcısı ve Yazarı Güntekin Onay, YouTuber ve Şef İdil Yazar ve Meteorolog Bünyamin Sürmeli’nin yer aldığı reklam filminde alanlarında bir numara olan isimlerin General Mobile telefonlarına ‘OK Google’ diyerek yapay zekalı Google Asistanı aktif edip sorularının yanıtlarını hızlıca alması eğlenceli bir şekilde vurgulanıyor.

Reklam filminde Bünyamin Sürmeli hava durumunu sunarken İstanbul’da yağmurun yağıp yağmadığını öğrenmek için, İdil Yazar çekimler sırasında hatırlayamadığı elmalı tart tarifinin kaç derecede pişirildiğine bakmak için, Güntekin Onay ise programının reklam arasında Türkiye Milli takımın İrlanda maçı sonuçlarını öğrenmek için General Mobile telefonuna ‘OK Google’ diyor ve Google Asistanına sorularını sorarak teknoloji ile birlikte hızlanan dünyada yanıtlarına çabucak ulaşıyor.

Uzun versiyonu ile birlikte, üç kısa versiyonun da yayınlandığı reklam filmi toplam dört versiyonu ile İmaj Platoları’nda, 60 kişilik bir ekip ile bir günde tamamlandı. ‘Bugünlerde Herkes General Mobile’ına “OK Google” Diyor’ sloganı ile yayınlanan reklam filmi tüm dijital ve ve sosyal medyada dikkat çekiyor.

Tebrikler General Mobile… Eminim birileri çıkıp Samsung on numara, Apple’ın tırnağı etmez General Mobile dediklerinde sizin hissettiklerinizi hissetmiştir Ceyd-A gibi görmezden geldiğiniz Türk yazılımları. Türklüğü ön plana çıkarıyorsanız bunlara daha çok dikkat etmeniz gerekirdi. Ama geçti artık. Güntekin Onay ve Bünyamın Sürmeli ile OK diyelim size…

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız Giriş