Apple Saturn’e çıktı

Dünyanın en fazla satılan tableti iPad 2, taşınabilir bilgisayarda ödüllü MacBook Air ve MacBook Pro’nun yanı sıra masaüstlerinin marifetli ve şık bilgisayarı iMac gibi sayısız Apple ürünü, hizmete giren Saturn Taksim Apple mağazasında tüketici ile buluşmaya başladı.

Kullanıcının her türlü ihtiyacına uygun çok zengin bir aksesuar koleksiyonunun da yer aldığı Apple mağazasında ziyaretçiler en son Apple modellerini yerinde deneme fırsatı bulabilecek.

Bilişim endüstrisinin en seçkin markalarından birini oluşturan Apple’ın Türkiye’deki yetkili distribütör olan Bilkom, 25 yılı aşkın süredir ülkemizde Apple ürünlerinin dağıtımının yanı sıra katma değerli hizmetler sunuyor.

Apple’ın zincir teknoloji marketlerine yaptığı yatırımların bir yenisini daha Saturn Taksim’de gerçekleştirdiğini belirten Bilkom Genel Müdürü Cömert Varlık, bunun, Apple’ın Türkiye’de artarak devam eden ilgisinin bir göstergesi olduğunu söyledi.

Cömert Varlık; Türkiye’de, İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, G.Antep illerinde yatırımcılarla açılan mağazalara, zincir perakende mağazaları içerisinde açılan Apple mağazalarının eklenmesi ile en üst düzeyde Apple müşteri deneyiminin daha fazla kişiye yaşatılmasının amaçlandığını belirtti.