Arkadaşın arkadaşı da kredi kartı ödemesi alabilecek

Arkadaşın arkadaşı da kredi kartı ödemesi alabilecek

kredi kartiTürkiye’de birçok iş tanıdıklar vasıtasıyla yapılıyor. Özellikle “ben bir internet sitesi yaptırmak istiyorum bunu nereden nasıl alırım” diye sorduğunuzda devreye mutlaka bir arkadaşın arkadaşı veya “bizim yeğen” devreye giriyor. Bunların nasıl iş yaptığı bu yazının konsu değil. Ama bunların nasıl ödeme aldığı çok önemli. Çünkü her şeyi kredi kartıyla satın alabilen insanımız web sitesi tasarlattığı zaman nakit ödemek zorunda kalıyor.

Ödeal İşyerim uygulaması bunun için hayata geçirilmiş bir teknolojik güzellik: “Ödeal İşyerim”, cep telefonlarını birer POS cihazına çevirerek, cep telefonları üzerinden kredi kartı tahsilatı yapabilme imkanını web tasarımcılarına sunuyor.

Verdikleri hizmetin bedelini cep telefonları ile müşterilerinin kredi kartından tahsil edebilen web tasarımcıları, diledikleri taktirde “Ödeal İşyerim”e düzenli ödeme talimatı vererek, haftalık ya da aylık periyotlarda düzenli tahsilat alma imkanına da kavuşuyor.

Web tasarımcıları böylelikle, tasarım ve hizmet bedellerini nakit olarak vermek istememeleri nedeniyle kaybettikleri müşterilerine hizmet vermeye devam edebiliyorlar.

Sistemi kullanmak son derece basit, akıllı telefonlardan App Store ya da Google Play’den ücretsiz olarak indirilen Ödeal İşyerim uygulaması, üyelik başvurusu yapılıp kabulünün hemen ardından kullanılabiliyor. Sabit POS maliyetlerine katlanmak istemeyen işletmeler ve serbest meslek sahipleri için ideal çözüm olan Ödeal İşyerim ile tahsilat basit birkaç adımla yapılabiliyor. Tahsilatı yapabilmek için öncelikle işletme sahibinin uygulama ekranına müşterisinin telefon numarasını ve adını, ürün / hizmet bedelini girmesi gerekiyor. Tüketicinin kredi kartı bilgileri uygulama ekranına OCR veya elle giriş yoluyla tanıtılıyor. Daha sonra çıkan uygulama ekranına müşteri tarafından imza atılarak işlem tamamlanıyor.

One Response to "Arkadaşın arkadaşı da kredi kartı ödemesi alabilecek"

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız Giriş