Bilgisayara kalemle hükmetme dönemi

Medyasoft, geliştirdiği ürünlerle grafik tasarımcılarının ve illüstratörlerin vazgeçilmezi olan Wacom’un Türkiye distribütörü oldu. Wacom, şık tasarımları, çoklu dokunma işlevselliğini ve kalem tablet teknolojisini tek bir cihazda birleştiriyor.

Medyasoft’un Türkiye’de distribütörlüğünü yürüttüğü Adobe ve Autodesk yazılımlarıyla da tam uyumlu çalışan Wacom kalem tabletleriyle 7’den 70’e herkes, bilgisayarları başında resimden tasarıma tüm fonksiyonları daha etkin şekilde kullanabilecek. Kendine özgü yapısı ile elle yazılan notlardan çizimlere, resimden tasarıma, tebeşirden yağlı boyaya kadar kişinin yaratıcılığını pekiştiren, fikirlerin hayata geçmesine olanak tanıyan Wacom kalem tabletler, ihtiyaca göre özelleştirilebilen yapısıyla bilgisayar kullanımında da akıllı deneyimler sunacak.

Son derece ince ve şık bir tasarıma sahip olan Wacom kalem tabletlerin her bütçeye hitap ediyor. 59 ile 2505 Euro arasında fiyata sahip olan Wacom ürünleri, teknoloji marketlerinin yanısıra alış-veriş siteleri ve Medyasoft bayi kanalı üzerinden satılacak.