Ligler başladı. Playofflar oynanacak. Şu anda liglere küsmüş ve maçları yayıncı kuruluşla seyretmek istemeyen on binlerce kişi var. Bir süre sonra lige dönme ihtimali olan kişiler bunlar. Peki ne yapacaklar? Ayda 40-50 lira arası vermek yerine başka bir seçenekleri yok mu? Mobil dünyada artık var.

Turkcell, Spor Toto Süper Lig maçlarını kaçırmak istemeyenlere, Turkcell MobilTV- LigTV Paketi ile cep telefonları ya da iPad’lerinden her an her yerden yeşil sahalara bağlıyor.

Evde, işte, alışverişte, seyahatte, nerede olursa olsun futbolun coşkusuna canlı olarak tanık olmak isteyen Turkcell’liler, günlük 2,90 TL ya da aylık 9,90TL ödeyerek LigTV paketine abone olabiliyor. Bunun için öncelikle MOBILTV yazıp 7777’ye ücretsiz SMS göndererek MobilTV uygulamasını indirmek gerekiyor. Uygulama içinden Turkcell LigTV’nin günlük ya da aylık paketlerinden birini satın alanlar ayrıca maçları izlerken ekstra bir internet ücreti ödemiyor.

Turkcell MobilTV’de futbol coşkusu LigTV ile de sınırlı değil. MobilTV Standard Paketi’nde UEFA Avrupa ve Şampiyonlar Ligi ile BANK ASYA 1. Lig’inden maçlar da yayınlanıyor.

Turkcell 3G hızıyla hayatı zenginleştiren MobilTV servisi, aylık ve günlük paket alternatifleri, kullanıcı dostu ara yüzü ve yayın kalitesi ile mükemmel bir televizyon deneyimi sunuyor.
Turkcell MobilTV uygulaması, maç keyfinin yanı sıra dizi, haber ve her türlü televizyon içeriğini canlı yayında cep telefonlarından izlenebilir kılıyor.
Turkcell MobilTV Standart Paketinde 1 ay bedava ve 3 ay boyunca yüzde 50 indirim fırsatı devam ediyor. Turkcell’liler kampanya kapsamında Standart Paket’i 3 ay boyunca KDV ve ÖİV dâhil ayda 4.95 TL’ye, 60 saatlik kullanım limitiyle izleyebiliyor. Bunun için tek yapılması gereken INDIRIM TV yazıp 2222’ye göndermek.
Turkcell MobilTV Standart Paket’e ATV, BABY FIRST, CNBC-E, CNN TURK, FASHION TV FOX, HABER TURK, KANAL 7, KANAL D, KANAL 24, KRAL TV, NTV, NTV SPOR, NR1 TV, POWER TURK TV, SAMANYOLU TV, SHOW TV, SKY TURK, STAR, TJK TV, TRT1, TURKMAX, TV8 ve YUMURCAK TV kanalları dahil.