Bu iPad’lerin hepsi gri mi?

Gold Teknoloji Marketleri, en yeni ürünleri teknoloji severlerle buluşturmaya devam ediyor. Apple’ın “3.nesil iPad” ya da “yeni iPad“ olarak adlandırdığı, Retina ekran, 5 MP iSight kamera ve ultra hızlı kablosuz teknolojileri ile farklılaşan iPad 1.189 TL‘den başlayan fiyatlarla Gold Teknoloji Marketleri’nde satışa sunuldu.

Bu arada fiyatlar gayet mantıklı. Şu anda bu ürünü resmi yollarla Türkiye’ye getirdiğini söyleyen kuruluşun internet sitesinde 5 Mayıs’ta çıkıyor duyurusuna rağmen “yakında stokta” ibares var. Yani bültenleri yanlış.

Peki neden diğerlerinin getirdiği iPad’ler sizinkilerden ucuz, niye onlar getiriyor siz getiremiyorsunuz diye sorduğunuzda da onlar gri marketlerden getiriyorlar diyorlar. Peki o zaman soruyoruz, bunların hepsi mi gri? Sizinkilerin hepsi mi beyaz?

O şirketin basın bülteninde bizim ismimizin güvencesiyle alın diyorlar. Nedenini öğrenmek lazım çünkü ürünü nereden alırsanız alın üstünde iPad 3 yazıyor ve hatta yurt dışından bakım güvencesiyle aldığınız ürünler ister siyah ister beyaz ister gri olsun bakımı yapılmak zorunda. Bunu anlayacaklar.

Güya güvencesiz ama kesin daha ucuz olan Gold iPad fiyatları aşağıdaki gibi:

Ürün Açıklaması Fiyatlar
Apple New iPad 3.Nesil 16GB Wifi MC705 Siyah 1.189 TL
Apple New iPad 3.Nesil 16GB Wifi+4G Siyah-Beyaz 1.489 TL
Apple New iPad 3.Nesil 32GB Wifi+4G Siyah-Beyaz 1.749 TL
Apple New iPad 3.Nesil 64GB Wifi+4G Siyah-Beyaz 1.999 TL