Donanımlı TKNLJ ile görmediğiniz bilmediğiniz ürünler

sku_175236_1TKNLJ her geçen gün farklı alanlara giriyor. Bu alanlardan bir tanesi de donanım olsun istedim.

Hayır kesinlikle amacım donanım siteleri gibi ürün test ederek onların alanına girmek değil. Zira ürün testi bambaşka bir iş ve Türkiye’de 1990’lı yılların başından bu yana bunu çok iyi yapıyorlar. Eminim ki Türkiye’deki donanım editörleri dünyanın herhangi bir yerinde işlerini eksiksiz olarak yerine getirebilirler.

Benim niyetim bambaşka… Ben çarşı pazar gezmeyi sevmeyen bir insanım. Çarşıya çıktığımda ilk gördüğümü alır veya alınması söylenen şeyi kucaklar eve getiririm. Ama internette çarşı pazar gezmeye bayılıyorum. Gerçekten de ürünleri siteden incelemek, gözden kaçan yönlerini hayatımdaki alanlara uyarlamak çok hoşuma gider.

Düzenli olarak yurt dışındaki sitelerden ürünler ısmarlar onu belki de tasarlayanın bile düşünmediği alanlarda çok daha işe yarar hale getiririm.

Ben de sizler için bunu eğlenceli bir hale getirmek istedim. cin.tknlj.com sitesinde sizler için gezerken hoşuma giden ürünleri topladım. Orada bunları test etmiyorum. Sadece ne olduklarını anlatıyor ve temel işlevlerini gösteriyorum.

Örnek bu haberin görseli… iPhone’u 3 sim kartla aynı anda çalışır hale getiren kablo…

Cin.TKNLJ.com adresi ismini Çin malı ürünlerden alıyor. Çin malı ürünler artık eskisi gibi taklit ve kötü mallardan ibaret değil. Siteyi inceleyince çok enteresan şeyler bulacaksınız…

Bu site tamamen deneysel ve biraz keyif almak için yapılmış bir şey aslında…