Exper 3G’nin gücünü arkasına aldı

Birkaç ay önce kullanıcılara Android ve Microsoft Windows işletim sistemine sahip tablet bilgisayarlarla tanıştıran Exper, pazara EasyPad’in modeli P10ANG’ı sundu. EasyPad, NVIDIA’nın çift çekirdekli Tegra 2 işlemcisi ve Android 2.2 Froyo işletim sistemiyle aynı anda birden fazla uygulamayı çalıştırabiliyor. P10ANG ile bir taraftan müzik dinlerken, diğer yandan sadece dokunuşlarınızla internette dolaşmak ve e-posta okumak mümkün.

10.1 inç büyüklüğündeki ekranı 1024×600 piksel çözünürlük sunuyor. Adobe Flash Player desteği sayesinde web sitelerindeki flash uygulamalarını da rahatça görüntüleyebilirken cihaz şu anda 16 gigabayt hediye SD RAM ile satılıyor. Hafıza 32 gigabayta kadar genişleyebiliyor.

1.3 megapiksel kamerasının yanında HDMI girişi bulunan cihaz, HDMI girişi sayesinde istendiğinde video, fotoğraf ya da oyunların dev ekranlı HD televizyonlarda da görüntülenmesini sağlıyor. Üzerinde 1 adet USB çıkışı da bulunan EasyPad P10ANG, Bluetooth 2.1 + EDR, Wi-Fi 82.11 b/g desteğiyle dosyaların hızlı bir şekilde paylaşılmasını ya da aktarılmasını da kolaylaştırıyor.

EasyPad P10ANG, KDV dahil 750 TL fiyatıyla satılıyor.