Google’ın futbol fanatiği müdüründen haber var

Google’ın futbol fanatiği müdüründen haber var

Google Avrupa şampiyonasına hazırlanıyor. Şirketin futbol fanatiği ürün pazarlama müdürü Alexey Shelestenko, Google bloga yazdığı bir blogla Türkiye’de nelerin olacağını şöyle özetledi:

Eskiden futbol haberlerine ulaşmak için sabahı zor eder, koşarak köşedeki bakkaldan yerel gazeteyi alırdık. O zamanlar güncel futbol haberlerine ulaşmanın tek yolu buydu. Artık internet sayesinde yarını beklemenize gerek yok: Futbol hakkında merak ettiğiniz her bilgiye anında, birkaç tık ile ulaşabilirsiniz.

Bu yaz, Avrupa Futbol Şampiyonası başlamak üzereyken, futbol haberlerine Chrome Web Mağazası üzerindeki özel futbol uygulamalarıyla çok daha hızla ulaşabilirsiniz. Haberler, sonuçlar kısaca bilmek isteyebileceğiniz her şey UEFA Euro 2012™ by Carlsberg, 365 Scores, Eurosport ve NTV Spor
uygulamaları ile bir tık uzağınızda… Ayrıca, Who Will Win? uygulaması ile takımınızı destekleyip oy verebilir, eğer canınız biraz sanal futbol oynamak isterse de Gol Be! veya diğer futbol uygulamalarını yükleyebilirsiniz.

Eğer futbol hayranıysanız bu uygulamalar ve nicesine Chrome Web Mağazası’nın Futbol Koleksiyonu’ndan ulaşabilirsiniz. Henüz Chrome’unuz yoksa futbol uygulamalarıyla birlikte Chrome’u indirebilirsiniz.

 

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız Giriş