Epson_SC_P20000

Baskı deyince aklımıza gelen ilk şeyyazdığımız yazıyı kağıt üstünde okuma veya okutma için yazıcıdan alacağımız çıktı olur. Ama baskı teknolojilerinin çok daha farklı kullanım alanları var: Örneğin bir fuara gittiğinizde stand alanlarınızı döşediğiniz metrekareler büyüklüğündeki görseller nerden geliyor zannediyorsunuz? İş yerinizdeki yazıcılardan mı?

Epson tarafından üretilen geniş format fotoğraf yazıcısı P20000 yüksek verimlilik, üstün kalite ve kullanım kolaylığını tek bir pakette bir araya getiriyor. Fotoğraf laboratuvarları, fotoğraf stüdyoları ve kopyalama merkezleri için tasarlanmış ve bir ofis içi çözümü içeren SC-P20000, çok çeşitli yüksek kaliteli fotoğraf, poster ve afiş üretebiliyor.

Epson SC-P20000 düşük kalite modlarında bile olağanüstü sonuçlar üretmek için bir PrecisionCore MicroTFP baskı kafasıyla birlikte sunuluyor. Yüksek hassasiyetli kağıt besleme teknolojisiyle güçlendirilen yazıcı, sorunsuz bir çalışma vadediyor.

3,2 metre genişliğindeki kağıtlara baskı yapabilen cihaz saatte 223 metrekare çıkış alabiliyor. 24 saat aralıksız çalışabiliyor.