Sağlık çalışanlarına 50 liranın altında bilgisayar fırsatı

Exper ve TTNET Sağlık Bakanlığı’na bağlı 320 bin personeli en yeni teknolojiye sahip bilgisayar ve hızlı internetle tanıştırmak için yeni bir kampanya başlatıyor. Sağlık çalışanları cazip fırsatlarla Exper masaüstü ve dizüstü modellerine, indirimli TTNET ADSL paketleri üzerinden kredi kartı olmaksızın sahip olabilecek.

Sağlık personeli, kampanya kapsamında, Exper’in rakipsiz özelliklerine sahip 3 notebook, 1 netbook ve 2 masaüstü bilgisayara, kredi kartı kullanmadan TTNET faturası üzerinden 24 ay veya 36 ay taksitli ödeme seçenekleri ile ulaşabilecek. Exper Karizma RA13A notebook ayda 28,99 TL’ye, Karizma RX88C ayda 39,99 TL’ye, Exper Style NX50B netbook ise ayda 15,99 TL’ye 36 ay taksit fırsatıyla satışa sunuluyor. Aile hekimlerine özel olarak 6 aylık yazılım hediyeli Exper Karizma RX80A notebook ise ayda 45,99 TL taksitle satın alınabilecek.

Esnek ödeme koşullarıyla Sağlık Bakanlığı personelinin sahip olabileceği bir diğer bilgisayar ise Exper Active DA11A, kullanıcısını maksimum performansa aylık 24,99 TL’lik taksit seçeneğiyle ulaştıracak. Yüksek performans ve oyun tutkunlarının da unutulmadığı kampanyada, gelişmiş multimedya özelliklere sahip olan Exper Diamond DX88C, ayda 34,99 TL taksit imkanıyla yeni sahiplerini bekliyor olacak. Kampanyadan faydalanmak ve daha fazla bilgi almak isteyen sağlık personeli ürünlerin teknik özelliklerini http://www.exper.com.tr/saglikkampanyasi.aspx adresinden, TTNET ADSL tarife bilgilerini ise www.ttnet.com.tr adresinden takip edebilecek.