Sahibinden iPhone uygulaması

sahibinden.com, kullanıcılarına mobil dünyada yeni hizmetler sunmaya devam ediyor. Üye olmanın ve ilan vermenin ücretsiz olduğu Türkiye’nin en çok ziyaret edilen e-ticaret platformu sahibinden.com, iPhone uygulaması ile mobil cihazların getirdiği olanaklarla kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Mobil alanda çalışmalarının devam ettiğini belirten sahibinden.com Genel Müdürü Burak Ertaş “Türkiye’de ziyaret başına en çok zaman geçirilen site olan sahibinden.com’da e-ticaret 7 gün 24 saat boyunca devam ediyor. Aylık 1,7 milyar sayfa görüntülenmesine sahip platformumuza mobil cihazlar üzerinden gelen trafik de hızla artıyor. Bu denli yoğun bir trafiğe sahip olan sahibinden.com’u ziyaret eden kullanıcılarımızın mobil cihazlarından iyi bir sahibinden.com deneyimi yaşayabilmeleri için iPhone uygulamasını geliştirdik. Mobil trafiğimizin yaklaşık %50’si iPhone internet tarayıcıları üzerinden geliyor, dolayısıyla mobil uygulamalar konusunda iPhone’a öncelik verdik. Önümüzdeki dönemde de mobil hizmetler alanında hayata geçireceğimiz yeni uygulamalarla, her ay 22 milyonu bulan ziyaretçilerimizin hayatlarını kolaylaştırmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Yeni uygulama sayesinde kullanıcılar 2 milyonu aşkın ilan arasında kolaylıkla arama yapıp, ilan detaylarına ulaşacaklar ve bu ilanların fotoğraflarını büyüterek gezinme imkanı bulabilecekler. Ayrıca kullanıcılar yaptıkları işlemleri, gönderdikleri ve aldıkları mesajları, favori ilanlarını ve favori aramalarını cep telefonlarından kolayca yönetebilecekler, telefon numarasına tıklayarak ilan sahibini arayabilecekler.