Telefon eğlenceye çalıyor

Yeni HTC Watch video özelliğine sahip HTC Sensation, mobil yenilikleri ve tasarımlarıyla tanıtıldı. Üstün kaliteli tasarım öğeleriyle yaratılan HTC Sensation, insanı merkeze koyarak ürünlerin daha kolay ve doğal bir biçimde çalışmasını sağlayan HTC Sense özelliğine sahip.

HTC Corporation CEO’su Peter Chou yaptığı açıklamada: “Akıllı telefonlar, artık insanların en beğendikleri içerikleri yanlarında taşımalarına izin veren, cebinize sığan birer eğlence merkezlerine dönüştüler. HTC Sensation bunu bir adım daha ileri götürerek HTC Watch video izleme deneyimini son model HTC Sense deneyimiyle birleştirerek kullanıcılarına güçlü ve gelişmiş multimedya özellikliklerine sahip bir akıllı telefon sunuyor.” dedi.

Vodafone’un Grup Terminaller Direktörü Patrick Chomet ise: “HTC Sensation, multimedya içeriği ve iyi düşünülmüş özellikleriyle Vodafone’un akıllı telefon ürünleri gamına yepyeni ve heyecan verici bir boyut katıyor. HTC Sensation, önümüzdeki aylarda önemli Vodafone pazarlarında satışa sunulacak. Vodafone ve HTC ortaklığının gücü, kendimizi müşterilerimize gerçekten merak uyandırmaya ve piyasaya öncü mobil deneyimler sunmaya adadığımızın göstergesidir.” dedi.

HTC markasının tasarım dilinden yararlanan HTC Sensation’ın şık görünümü, kıvrımları yumuşatılmış köşeleri ve tek parça alüminyum yapısıyla daha da geliştirildi. Dokunmatik ekran yüzeyini koruyan konturlu ekranı, parmakları kaydırarak kullanırken çok daha doğal bir his veriyor. 4.3-inçlik qHD ekran, videoları yüksek çözünürlüklü geniş-ekranda izleme deneyimi sunuyor ve HTC Sensation’ın zarif oranları elinizin içerisinde en doğal hissi veriyor. İçinde güçlü 1.2-gigahertzlik çift çekirdek Qualcomm® Snapdragon™ işlemcisi barındıran HTC Sensation bu sayede göz kamaştıran grafikler ve her anlamda hızlı performans sağlıyor.