TTnet bilgilerinizi internette saklıyor

TTNET, hem kurumsal hem de bireysel müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıran, teknoloji kullanımını basitleştiren ve işlerini daha verimli, daha etkin yapmalarını sağlayan bulut bilişim çözümleri sunmaya devam ediyor. NETDİSK ile ilk kez bir çevirimiçi depolama (online storage) ürünü, bu kadar avantajlı fiyatlarla hizmete sunuluyor.

Harici disklerin ve bilgisayarların kaybolması, çalınması, arızalanması, önemli kişisel veya ticari bilgiler içeren dosyaların zararlı yazılımlardan etkilenmesi gibi birçok sorunu ortadan kaldıran NETDİSK, her türlü dosyayı kolayca yedeklemeye ve dosyalara internetten güvenli erişime olanak sağlıyor.

Anlık ve otomatik olarak yedeklenen dosyalara mobil cihaz ve bilgisayarlar gibi her türlü ortamdan ulaşılabiliyor. NETDİSK, birden fazla bilgisayarın ve mobil cihazların da yedeklenmesine olanak tanırken dosya paylaşımına da güvenli bir şekilde sağlamaya imkan veriyor.

İnternetin olduğu her yerden dosyalara erişim imkanı tanıyan NETDİSK, tüm dosyaları anlık ve otomatik olarak yedekliyor. Dosyalar bilgisayardan silinse bile NETDİSK’te kalıyor ve tek tuşla geri yükleme yapılabiliyor. Kullanımı son derece kolay olan ve bilgisayarları yormayan NETDİSK, dosyaları yapılan değişikliklere göre de versiyonluyor. NETDİSK aynı zamanda son derece güvenli olmasıyla da dikkat çekiyor. Dosyalar taşınırken ve saklanırken şifreleniyor.

1 GB, 50 GB ve sınırsız kapasiteli olmak üzere 3 farklı pakette sunulan NETDİSK’e, www.ttnetbulutu.com web sitesinden ulaşılabiliyor. 1 GB kapasiteli NETDİSK ücretsiz olarak sunulurken, sınırsız kapasitedeki NETDİSK ise vergiler dahil aylık sadece 9,99 TL’ye satışa sunuluyor.