Turkcell iPhone 6+ için aradı

Turkcell iPhone 6+ için aradı

iphone 6iPhone 6’nın Plus modelini ekran büyüklüğü ve şu ana kadar Apple dünyasına yaptığım yatırımı geri alabilmem yüzünden almaya karar verdim. Değişik mağazalara baktım. Bir türlü fiyat konusunda kendimi rahat hissetmedim. Turkcell’in internet sitesinde gördüğüm fiyatlar yüksek geldi ve acaba bunun başka bir yolu var mı diye telefon açıp farklı ödeme modellerini sordum.

Aradığım çağrı merkezi elemanının önerdiği paket bana uygun geldi. Nereden alabileceğimi sordum. Henüz bulunmadığını söylediler bana. Biraz hayal kırıklığına uğradım ne yalan söyleyeyim… Ama çağrı merkezi elemanı, ellerine ulaştığı zaman bana haber verebileceklerini söyledi. “He he tamam” dedim ne yalan söyleyeyim inanmadım.

Aradan bayram geçti ve unuttum bile konuştuğumu. Az önce Turkcell arayıp ellerine geldiğini söyledi cihazın. Onlara söylediğim gümüş rengi, 64 GB hafızayı not almışlar. Eve gönderebileceklerini söyleyip beni daha da mutlu ettiler.

Bu gibi şeyler çok güzel. Tamam parasını verip alıyoruz ama sizi unutmayan ve geri dönen çağrı merkezi çok hoş bir tad bırakıyor insanın ağzında…

NOT: 208 TL X 24 ayda alıyorum cihazı. Ama içinde benim konuşma paketim de var. 2 sene garanti kapsamına da alındığından Avrupa ile hemen hemen aynı fiyata geliyor. Fanboy muyum? İşimi görebileceğim bir başka cihaz vermedikleri süresince işimi gören cihazın farboyuyum evet…

2 Responses to "Turkcell iPhone 6+ için aradı"

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız Giriş