TurkNet “en ucuz benim benimle bayramlaşın” dedi

TurkNet, ucuza konuşturan 1095 sabit telefon hizmeti ile Ramazan Bayramında da hem şehir içi, ve şehirlerarası hem de yurtdışı aramaları için tasarruflu konuşma imkanı sunduğunu belirtti. TurkNet’in ucuza konuşturan 1095 sabit telefondan hizmetinden yararlanarak Ramazan Bayramı’nda uzaktaki sevdiklerin bayramını kutlamak için sabit telefondan aranan her numaradan önce 1-0-9-5’i tuşlamak yeterli oluyor.

TurkNet’in ucuza konuşturan 1095 sabit telefon hizmetinin kullanımıyla şehir içi aramalarda yüzde 46, şehirlerarası aramalarda yüzde 37, GSM aramalarında yüzde 24 ve uluslararası aramalarda yüzde 58’e varan tasarruf sağlanıyor. 1095 tarifeleri, herhangi bir kampanyaya bağlı olmaksızın, sürekli geçerli tarifeler olduğundan, kullanıcılara her daim tasarruf yapma imkanı sunuyor.

TurkNet’in şehir içi, şehirlerarası, GSM ve uluslararası yönlere yapılan tüm aramalarda büyük tasarruf sağlayan 1095 hizmeti, hiçbir abonelik, sözleşme, taahhüt ya da ek cihaz kullanımı gerektirmiyor ve kullanıcılara “istediği zaman kullanabildiği” ve “kullandığı kadar tasarruf ettiği” bir sistem sunuyor. www.1095.turk.net adresindeki “Fatura Tasarruf Sihirbazı” ile yapılan sabit telefon görüşmelerinin dakikaları girilerek kaç TL’ye mal olduğu ve yüzde kaç oranında tasarruf sağlandığı hesaplanabiliyor. Ayrıca http://1095.turk.net/tarifeler.asp adresinden ülkeye göre tarife listesine ulaşılabiliyor.