Research In Motion BlackBerry 7 işletim sistemi destekli 5 yeni akıllı telefonunu piyasaya sunuyor. Yeni BlackBerry Bold 9900 ve 9930 geniş klavyeleri ve dokunmatik ekranlarıyla RIM’in şu ana kadar üretmiş olduğu en ince akıllı telefonlar oldu. Yeni BlackBerry Torch 9810 geniş dokunmatik ekranı kullanışlı sürgülü klavyeyle birleştiriyor. BlackBerry Torch 9850 ve 9860 modelleri ise yepyeni ve tamamen dokunmatik bir tasarıma ve BlackBerry akıllı telefonları için bugüne kadar üretilen en geniş ekrana sahip.

BlackBerry’nin 7 kod adlı işletim sistemi, daha hızlı ve daha akıcı bir web taraması deneyimi sağlayan yeni nesil bir BlackBerry tarayıcısı sunuyor ve bu özelliğiyle sektörün en iyileri arasında yer alıyor. BlackBerry 7’li akıllı telefonlar ile gelen güçlü donanımla bir araya gelişi, tarayıcı performansını bir önceki işletim sistemlerine göre önemli ölçüde geliştiriyor. Bu sonuçlara göre, BlackBerry 7 ile çalışan telefonların tarayıcı performansları BlackBerry 6 ile çalışan akıllı telefonlara oranla yüzde 40, BlackBerry 5 ile çalışan akıllı telefonlara oranla ise yüzde 100 daha hızlı bir performans gösteriyor. Yeni nesil BlackBerry tarayıcısının geliştirilmiş özellikleri arasında, daha akıcı bir web gezinme deneyimi için geliştirilmiş zoom özelliği ve olağanüstü oyun ve video deneyimi için geliştirilmiş HTML5 performansı bulunuyor.

Bunlara ek olarak, BlackBerry 7 işletim sistemine sahip akıllı telefonlar, kullanıcıların gün boyunca verimli ve iletişim halinde olmalarını sağlamak için telefon, e-posta, mesajlaşma ve sosyal uygulama özelliklerini bir arada sağlayarak dünyanın en iyi mobil deneyimini sunma geleneğine devam ediyor.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.