Cicişlerden seksi göndermeli iPhone uygulaması

Televizyona niye ve nasıl çıktığı belli olayan, sosyal medya alemine de yakın duran Esra ve Ceyda Ersoy kardeşler, namı diğer cicişler iPhone dünyasına da uygulama çıkardı.

Twitter hesaplarında yayınladıkları seksi pozlarla takipçi sayılarını hızla artıran Esra ve Ceyda kardeşler, şimdi mobil oyun piyasasına girdi. Cicişlerin, Twitter’dan duyurduğu bilgilere göre, bir puzzle şeklinde olan oyunda bölümleri geçen kullanıcılar kardeşlerin daha seksi fotoğraflarını görmeye hak kazanıyor. “çok özel resimlerimiz var bu oyunda cicişler tüm dünya oynuyor ama önce siz oyunumuzu indirin” diyen Esra Ceyda kardeşler itunes sitesinin linkini paylaştı. Oyunun ilk planda iphone ve ipad platformlarında yer alırken, uygulamanın kısa süre sonra dileyen Android ve Blackberry sahiplerinin de cebine girebileceği ifade edildi.

Esra Ceyda Kardeşlerin ücretsiz oyununu indirmek isteyenler http://itunes.apple.com/app/esra-ceyda-ersoy-cicisler/id486366470 adresine girmeleri istenirken, oyun 18 yaşının üstündekilere hitabediyor.

Bu noktada merak edilen bir husus var: BTK bütün pornografik içeriğe müdahale edip çocuklar için filtre çıkarırken iPhone uygulamasına nasıl oluyor da müdahale etmiyor? iPhone olduğu için mi kimse karışmıyor? Üstüne artı 18 yazdığı için mi? Oyunu indirirseniz göreceksiniz kendi içinde resim görmek için 0.99 dolar para istiyor sizden ve çocukların bunu vermesini nasıl ve kim engelleyecek?

BTK’nın içi rahat mı?