İşe yeni başlayanlara Turkcell indirimi

Turkcell, yeni iş kuranlara ya da “İşimi büyütmek istiyorum” diyenlere destek olmaya devam ediyor. Turkcell’in kurumsal müşterilere yönelik “6 Ay Bizden Kampanyası” çerçevesinde yeni kurumsal hat alarak Star, Avantaj, Eko ve Şirketİçi paketlerinden herhangi birini 24 ay kullanmayı taahhüt edenlerin faturası 6 ay boyunca Turkcell’den olacak. Kampanyadan yararlanan ilk 100 bin kişi ilk faturaları ve takip eden 6 ay boyunca paket ücretini ödemeyecek.

6 Ay Bizden Kampanyası’ndan yararlanmak isteyenlerin seçebileceği paketler arasında yer alan Star Paket dakika hesabı yapmak istemeyenlerin ihtiyaçlarını karşılıyor. Star Paket ile vergiler dahil ayda 79 TL’ye şirket içi 5 bin, Turkcell’lilerle 5 bin, her yöne 3 bin dakika konuşmak mümkün. Avantaj Paket ise vergiler dahil ayda 60 TL’ye şirket içi bin, Turkcell’lilerle bin, her yöne 500 dakika konuşturuyor. Hesabına göre konuşmak isteyenlerin tercihi Eko Paket’e vergiler dahil ayda 39 TL’ye şirket içi 500, Turkcell’lilerle 500, her yöne 300 dakika dahil. Şirket İçi Paket ise vergiler dahil ayda 14 TL’ye şirkete kayıtlı hatlar ile 6 bin dakika konuşma imkanı sunuyor.

“İşinize Turkcell Gücü” vizyonuyla her zaman büyük küçük tüm kurumların yanında olduklarına dikkat çeken Turkcell Kurumsal Hizmetlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş, “Türkiye’nin Turkcell’i ve bu ülkenin en çok kurumsal müşteriye sahip mobil operatörü olarak üzerimize düşen görevi yerine getirmek için kollarımızı sıvadık. Bu amaçla, yeni iş kuran, işini büyütmek isteyenlere destek olmak için temel iletişim maliyetlerini 6 ay boyunca Turkcell olarak üstleneceğiz. Türkiye’nin en başarılı şirketlerine baktığınızda, her 10 başarılı şirketten 9’unun Turkcell’le çalıştığını, Turkcell’in maliyetleri düşüren, riskleri minimize eden ve gelirleri arttıran çözümlerini kullandıklarını görüyoruz. 6 Ay Bizden Kampanyası ile Turkcell’in avantajlarla dolu dünyasına adım atanların da başarılı şirket olma yolunda en büyük destekçisi olmaya devam edeceğiz” dedi.

25 Nisan 2011 tarihinden itibaren geçerli olacak 6 Ay Bizden Kampanyası’ndan Turkcell’den yeni kurumsal faturalı hat alan, hattını Turkcell kurumsala taşıyan faturalı hat sahipleri ya da hattını bireyselden kurumsala taşıyanlar yararlanabiliyor. İlk 100 bin şanslı kurumsal kullanıcıdan biri olmak için 4440532 numaralı hattan ya da www.turkcell.com.tr’den ön başvuru yapılabiliyor.