Motorola Turkcell ile meydan okuyor

Motorola fotoğraf, video ve web sayfalarını uçtan uca  görüntüleyen 3.7 inçlik yüksek çözünürlüklü “meydan okuma” anlamına gelen DEFY modelini satışa sundu. Dokunmatik ekran ve gelişkin web’de gezinme yetenekleriyle donatılmış ince Motorola DEFY modelini Turkcell satış kanalları üzerinden piyasaya sunuldu.

Telefonun 5 megapiksellik flaşlı kamerası ile dijital yakınlaştırma ve oto fokus özellikleri ise sosyal hayatın en güzel anları kayıt almayı ve paylaşmayı kolaylaştırıyor. DLNA desteği sayesinde Motorola DEFY’da bulunan içeriği HDTV, oyun konsolu ve PC gibi uyumlu cihazlarda izlemek, depolamak ve paylaşmak da mümkün.

Motorola Defy, kampanya süresince Turkcell satış kanallarından 24 aylık kontratla tüm vergiler dahil ayda 45 TL’ye, 12 aylık kontratla ise ayda 76 TL’ye satın alınabiliyor. Turkcell’in kampanyasında cihazın yanı sıra aylık 250 MB internet paketi de dahil. Dileyen tüketiciler belirtilen taksitlere ayda 10 TL ek ücret ödeyerek 1 GB İnternet Paketi’ne veya 19 TL ek ücretle 4 GB İnternet Paketi’ne  sahip olabiliyor.