Pioneer alıcıları inceltti

Pioneer’ın ince tasarımlı yeni AV alıcı modelleri, kompakt biçim, D sınıfı ses, 6 kanallı 100 W çıkış gücü ve düşük enerji tüketimi ile göze çarpıyor. Yeni ince tasarımlı VSX-S500 ve VSX-S300 modellerinin boyutları diğer modellere göre küçük olmasına rağmen, Pioneer AV alıcılarında bilinen esneklik ve ses özellikleriyle dikkat çekiyor.

VSX-S300 ve VSX-S500 modellerinin boyu 85 mm, derinliği ise 280 mm. Pioneer’ın yeni ince tasarımlı modelleri kompakt boyutları sayesinde, arkasında kalan boşlukta bağlantılar ve kablolama için geniş bir alan kalmasına olanak sunuyor.

Her iki modelde de 4 giriş, 1 çıkış, ayrıca 3D ve ARC desteği içeren,  teknolojinin en gelişmiş HDMI bağlantısı bulunuyor.

Kaliteli D Sınıfı ses – VSX-S300 ve VSX-S500 modelleri 6-kanal üzerinden 100 W güç çıkışı sayesinde bir odada bir pasif sub-woofer ile 5.1 kurulum imkanı sağlıyor veya ana odada 3.1 kanal çıkışı (ön L / R, merkez ve pasif sub-woofer) ve ikinci bir odaya isteğe bağlı stereo çıkış imkanı sunuyor.

Standart AV alıcıları ile karşılaştırıldığında her iki model de D Sınıfı amplifikatör kullanımı sayesinde ultra düşük güç tüketimi sunuyor. Pioneer’ın yeni AV alıcıları ECO düğmesine basıldığında normal enerji tüketimini % 35 azaltarak ek tasarruf imkanı sunuyor.