Sevgililer gününde teknolojik hediye almayanları anlayamıyorum

sevgililer gunuMübarek sevgililer günü geldi çattı. Tüm dünya halkları onları birarala getiren bu gün için hazırlıklarını geçen yıl temmuz ayından itibaren hızlandırmışlardı bilenler bilir.

1 Şubat sabahı yataktan kalkar kalkma bu mübarek günün teknoloji basını tarafına yönelik neler var diye heyecanla elektronik postalarıma bakmaya başladım. Buna göre sabah 10:00-14:00 saatleri arasında 11 tane sevgililer günü teknolojik cihaz tanıtımı gelmiş.

Görseniz sanırsınız ki sevgililer günü değil de teknoloji severler günü. Mesajların ardı arkası kesilmiyor. Her yenilemede mutlaka bir tane düşüyor. Neden? Çünkü sevgili dediğiniz kişi, erkek veya kadın mutlaka teknoloji kullanır ve sever. Bu, evrensel bir gerçektir.

Bu bakış açısıyla size birkaç sevgililer günü mesajı hazırladım. Umarım şirketlerimiz için faydalı olur:

  • Sevgililer gününde sevgilinizle gezip tozmak ve mutlu bir birliktelik yaşamak yerine ondan uzakta durup SMS atmayı kim istemez? Bizim SMS paketlerini kullanın
  • Sevgililer gününde bir öpücük, paylaşılacak bir yarım simit ve 8 çekirdekli bulut sunucusu… Sevgilinizi ihmal etmeyin…
  • Gerçek sevgililer birbiriyle haberleşmek için göz hareketleriyle ekranda yazı kaydırabilen cihazlar kullanır…
  • Sevgililer gününde sevgilinizi Alman teknoloji mağazamıza getirin, gününüzü orada geçirin. Size manyaklık yakışır (Bu bülten bu kelimelerle değil ama aşağı yukarı buna benzer bir bültenle geldi)
  • Açık artırma sitemizde sevgililer gününe özel insanların sevgililerine satın aldıkları ama kutusu bile açılmadan bir kenara atılmış yepyeni ürünler sizi bekliyor (Bu bülten bu kelimelerle değil ama aşağı yukarı buna benzer bir bültenle geldi)
  • Sevgililer gününde sevgilinizi trending topic yapın
  • Sevgilinize sevgililer gününde üç boyutlu yazıcı alın, sizi en azından orada istediği gibi şekillendirsin

Ülkemizde teknolojinin kurban bayramı ve sevgililer gününde hatırlanması zaten içinde bulunduğumuz durumu çok iyi anlatıyor. Haydi dağılın şimdi…