TTnet ayda 5 TL’ye İngilizce, hukuk ve ekonomi öğretiyor

Rekabetin her geçen gün tırmandığı iş hayatında, bireylerin sürekli öğrenerek kendilerini geliştirmeleri ve yetkinliklerini artırmaları bir zorunluluk haline geldi. Daha iyi ve mutlu bir sosyal yaşam için ise iş dışında da pek çok konuda bilgi sahibi olmak gerekiyor. Zaman sıkıntısı yaşayan modern bireyin eğitim için ayrıca enerji harcaması ise oldukça zor. Sunduğu servislerle kullanıcılarının hayatına değer katan TTNET, bu ihtiyaçlardan hareket ederek referans bir eğitim platformu olan TTNET ProG’yi hazırladı. Onlarca yıllık uzaktan eğitim tecrübesine dayanan ve yüzlerce uzman tarafından geniş bir yelpazede hazırlanan TTNET ProG eğitim paketleri, kişisel gelişime her açıdan katkı sağlamayı amaçlayan çok zengin içeriklerden oluşuyor. Üniversite öğrencisi, yeni mezun, genç profesyoneller ve hobi meraklısı tüm bireylere yönelik bu eğitimler sonunda, kullanıcılara yaygın geçerliliği olan sertifikalar da veriliyor.

Altyapısı SEBİT Eğitim ve Bilgi Teknolojileri A.Ş. tarafından oluşturulan, günlük iş hayatında ihtiyaç duyulan ve sosyal hayatta sık sık karşılaşılan konular temel alınarak hazırlanan TTNET ProG servisi, eNocta, EF Dil Okulları, TellMeMore gibi yetkinliğini ispatlamış kurumlarla işbirliği yapıyor.

TTNET ProG servisi içinde, yabancı dil, profesyonel gelişim, kurumsal gelişim, bilişim teknolojileri, finans, kişisel gelişim ve hobi başlıkları altında güncel onlarca eğitim yer alıyor. Hobi, yabancı dil, hukuk eğitimleri dışındaki eğitimler yüzde 100 tamamlandığında kullanıcı, pek çok alanda geçerliliği olan katılım sertifikası almaya hak kazanıyor. Uzaktan eğitimin ve internetin avantajlarını sunan platform, etkileşimli bir eğitim olanağı da sağlıyor. Örneğin kullanıcı İngilizce eğitim alırken, eğitmenlerle internet üzerinden sesli ve görüntülü konuşma fırsatı da buluyor.

TTNET ProG, kullanıcılarına sadece kişisel gelişim olanağı değil, aynı zamanda bir sosyal ağ altyapısı da sunuyor. Bu sosyal ağ kullanıcılarının birbiriyle tanışmasına, bilgi paylaşmasına ve sosyalleşmesine de imkân veriyor. Kullanıcılar, TTNET ProG içerisinde gruplar oluşturabiliyor. Bu gruplar içerisinde gerek çevrimiçi gerekse farklı sosyal etkinlikler düzenlemesi de mümkün oluyor. Bu şekilde yaratılan sosyal veya iş amaçlı ağlar, kullanıcıların çevresini genişletiyor.

Eğitimlerin önemli bir özelliği de son derece uygun fiyatlarla sunulması. TTNET ProG standart paketi ayda yalnızca 4,90 TL iken aylık olarak 19,90 TL ödeyerek TTNET ProG Canlı Canlı İngilizce paketinden faydalanmak mümkün oluyor. Kullanıcı isterse kendi alanında doyurucu bir tecrübe kazanıncaya kadar 3-4 yıl buradaki eğitimlerden ve sosyal ortamdan faydalanabiliyor.

TTNET Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı İlker Koçak “Hızlı gelişen iş dünyasında bireyler, rakiplerinden farklılaşmak için, daha fazla eğitime ihtiyaç duyuyorlar. Bireysel dünyada, yetişkinlere yönelik eğitimlerin, zaman problemleri, yüksek maliyeti ve mekan kısıtlamaları sebebiyle son kullanıcılar tarafından zor erişilebilir olması bizi böyle bir hizmeti hayata geçirme konusunda cesaretlendirdi. Bu ihtiyaçları değerlendiren TTNET ve Sebit, yetişkinlere yönelik geliştirilmiş en iyi eğitimleri, tecrübelerini ve teknolojilerini birleştirerek kullanıcılara TTNET ProG’yi hazırladı” dedi.

Profesyonel ve kişisel gelişime yepyeni bir yaklaşımı, herkesin karşılayabileceği bir maliyetle sunan ProG’nin alt yapısını hazırlayan Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri A.Ş.’nin Genel Müdür Yardımcısı Ali Gürer ise “Sebit olarak 23 yıllık deneyimimizle eğitimde dönüşümü sağlamaya yönelik uygulamaları hayata geçirmeye devam ediyoruz. Vitamin ile başlattığımız bu dönüşümü ProG ile hayat boyu öğrenme alanında sürdürmeyi hedefliyoruz. Onlarca kategori altında yüzlerce eğitimin yer aldığı platformu, alanının en iyi isimleriyle oluşturduk. Yoğun tempoda çalışan ve kariyer planlarını ertelemek istemeyenler için çalışma ve öğrenme kalitesini en verimli düzeye çıkaran ProG, yabancı dil eğitiminde de fark yaratacak. 5 dilde yabancı dil eğitiminin yer aldığı ProG’de kullanıcılar Canlı Canlı İngilizce bölümündeki derslere katılarak, kusursuz İngilizce dil bilgisine sahip olabilecekler. Ayrıca kişi ve kurumlar için önemli bir harcama kalemi oluşturan eğitim maliyetleri, zaman problemi ve ulaşım sorunu gibi konular da ProG ile tarihe karışacak.” dedi.

TTNET, kısa süre içinde TTNET ProG servisinden yararlananlar için üniversite onaylı sertifika programlarını da devreye almaya hazırlanıyor. TTNET ProG servisinin eğitim içeriklerini daha da zenginleştirmek için yeni içerik ortaklıkları üzerinde de çalışmalar devam ediyor. Farklı kurum ve içerikleri bir potada sunabilen, eğitim içeriği ihtiyacı duyan kitlelerle içerik üreticilerini bir araya getirebilen bir yapıya sahip olan TTNET ProG’ye, kullanıcı ihtiyaçlarına göre her ay yaklaşık 3-4 yeni eğitimin eklenmesi hedefleniyor.

TTNET ProG servisi sayesinde iş hayatında ve sosyal yaşamında bir adım önde olmak isteyenler, TTNET müşteri hizmetleri, TTNET ofis ve bayileri veya İnternet İşlem Merkezi’nden hemen abone olabiliyor. TTNET ProG ödemeleri TTNET abonelerinin faturalarına yansıtılıyor. TTNET ProG standart paketi ayda 4,90 TL, TTNET ProG Canlı Canlı İngilizce paketi ise ayda 19,90 TL.

TTNET ProG Eğitim Kataloğu’nda neler var?
Yabancı Dil
İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca
Profesyonel Gelişim
İletişim, İş Hayatında Başarı, Liderlik ve Yöneticilik, Hukuk, Satış ve Pazarlama, Kurumsal Gelişim
Bilişim Teknolojileri
Bilgi Teknolojisi Kavramları, Microsoft Office Eğitimleri
Finans
Ekonomiyi Anlamak, Finansal Matematik, Uluslararası Ticaret
Kişisel Gelişim ve Hobi
Sağlık, Gurme, Hobi, Çevre, Spor, Yaşama Dair