TTnet iPadlilere Hürriyet ve Radikal ısmarlıyor

TTNET, iPad kullanıcılarına özel yeni bir kampanya başlatıyor. Kampanya kapsamında, TTNET abonesi olan iPad kullanıcılarına e-gazete uygulamalarından biri 3 ay boyunca hediye edilecek. Hürriyet, Radikal ve Hürriyet Daily News gazetelerinden herhangi birini seçen TTNET kullanıcıları bu gazetelerin uygulamalarında belirtilen alana “TTNET Kampanya Şifresi”ni girerek kampanyadan kolayca faydalanabiliyor.

TTNET’in mevcut müşterilerinin faydalanabildiği kampanyanın Haziran ayına kadar devam etmesi planlanıyor. Kampanya şifresi almak için “EGAZETE” boşluk “TC Kimlik Numarasını” yazıp 6606’ya SMS gönderilmesi yeterli.

Üstelik e-gazete aboneliklerinde deneme süreleri devam eden, sona eren veya e-gazete aboneliği satın alan müşteriler, bu süreden sonraki 3 aylık dönemde “TTNET Kampanya Şifresi” ile uygulamayı ücretsiz kullanmaya devam ediyor.

 

Kampanya 27 Aralık 2011- 30 Haziran 2012 tarihleri arasında geçerli.

Gazetelerin sunmuş olduğu deneme süresi kampanya kapsamında değil. TTNET müşterilerine 3 ay süresince hediye edilecek e-gazete uygulama aboneliği gazetelerin sunduğu deneme süresi sonrasında başlayacaktır. Her gazetenin deneme süresi farklı olabilir. Uygulamayı ücretli kullananların hediye abonenliği, ücretli kullanım süreleri sonrasında başlayacak.

TTNET tarafından sunulan şifre girişi başarılı bir şekilde yapıldığı ve uygulama aktive edildiği takdirde takip eden 3 ay boyunca e-gazete aboneliği aktif olacaktır. Her ay tekrardan şifre girişi yapılmayacak. Verilen şifreler 30.06.2012 tarihine kadar geçerliliğini koruyacak.

Gazetelerin giderek kağıttan kurtulmaya çalıştığı bu dönemde tablet için herkesin farklı bir yöne doğru raks ettiği zamanda Turkcell ve Vodafone ile başlayan selülozu silikona dönüştürme operasyonuna yapılan her tür katkıya tam destek vermek gerekiyor.

Bu gibi kampanya ve çalışmalar kağıdın üstündeki gazetecilikle ekranın üstündekinin farklı olmadığını göstermek için önümüze önemli imkanlar sunuyor.

Büyük bir özveriyle hazırlanan haber içeriğini kafası kesik tavuk misali ortada koşturarak hep kendi tarafına çekmeye çalışırken başarısız olan teknolojik pazarlama özürlü gazetelerin bu gibi pazarlama desteklerine çok büyük ihtiyaç duyduğunu söylemek yanlış olmaz…